Trener Hull City chwali Kamila Grosickiego. “To poziom Premier League”

0
kamil-grosicki

Kamil Grosicki zbiera pochwały od Nigela Adkinsa, który kilka dni temu zastąpił Leonida Słuckiego na posadzie trenera pierwszej drużyny Hull City.

Nigel Adkins debiut na ławce trenerskiej Hull City zanotował dziewiątego grudnia, kiedy to popularne “Tygrysy” na własnym stadionie zmierzyły się z Brentford. Zmiana szkoleniowca wyszła na dobre Kamilowi Grosickiemu. Reprezentant Polski w ostatnich meczach pod wodzą byłego opiekuna, Leonida Słuckiego, na boisku pojawiał się z ławki rezerwowych. Tymczasem w pierwszym spotkaniu prowadzonym przez Adkinsa wyszedł w pierwszym składzie i odpłacił się za to zdobytą bramką. Hull City wygrało pierwszy mecz od siedmiu spotkań (3:2), a Grosicki został uznany za najlepszego zawodnika na murawie.

52-letni szkoleniowiec Hull City w pomeczowych wypowiedziach nie umiał się na chwalić Grosickiego i przyznał, że jest to zawodnik, który gra na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii:

– To poziom Premier League. To proste, trzeba dać mu piłkę, on wie, co z nią zrobić.

Polski skrzydłowy po zdobyciu bramki podbiegł do ławki rezerwowych, gdzie uściskał drugiego trenera “Tygrysów”, Tony Pennocka. Takie zachowanie spodobało się Adkinsowi:

– Bardzo spodobał mi się ten moment. Widać, że przed moim przyjściem zbudowali dobre relacje. Cieszę się, że Kamil tym gestem docenił jego pracę.

29-latek w tym sezonie wystąpił w 20 meczach w Championship – zdołał w nich zapisać na swoim koncie sześć bramek oraz pięć asyst.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPorady do Fantasy Premier League przed 17. kolejką
Następny artykułDariusz Mioduski chce zarobić na sprzedaży Michała Pazdana. “Nie oddam go za pół darmo”