Tony Pulis nowym trenerem Middlesbrough

0

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia funkcję szkoleniowca Middlesbrough przestał pełnić Garry Monk. Włodarze klubu nie mieli zbyt dużo czasu na świętowanie, bowiem mieli ręce pełne roboty. Koniec końców udało im się znaleźć nowego trenera, którym mianowany został Tony Pulis.

Middlesbrough w poprzednim sezonie spadło z Premier League, jednak ambicje tego klubu są wciąż takie same – gra na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Anglii. W związku z tym zajmowane aktualnie dziewiąte miejsce w Championship nie było zadowalające – przez to posadę stracił Garry Monk.

Włodarze popularnych “Boro” postanowili skorzystać z trenera, który ma doświadczenie w rywalizacji w Premier League i zatrudnili niedawnego opiekuna Grzegorza Krychowiaka, Tony'ego Pulisa. 59-latek przez ostatnie prawie dwa lata był szkoleniowcem West Bromwich Albion, z którego został zwolniony z powodu fatalnego początku obecnej kampanii.

Oto, co Pulis miał do powiedzenia po podpisaniu kontraktu z zespołem z Championship:

– Szukałem wyzwania, prawdziwego wyzwania. A to przypomina mi bardzo Stoke, gdy poszedłem tam razem z Peterem Coatesem. Steve Gibson jest człowiekiem, który rozumie tę grę. Naprawdę nie mogę doczekać się pracy tutaj.

Nowy trener nie ma zbyt dużo czasu na przygotowanie zespołu, bowiem “Boro” pod jego wodzą już 30 grudnia rozegra mecz 25. kolejki, w którym ich rywalem będzie Aston Villa.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAbsurdalny zarzut – Daniel Chima Chukwu ofiarą rasizmu?
Następny artykułHarry Kane i jego niesamowite statystyki w 2017 roku!