Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski znikają z anteny!

0
twarowski-smokowski

Okazuje się, że Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski odejdą ze stacji Canal+ znacznie wcześniej niż do tej pory zakładano.

Założyciel, a także dziennikarz portalu “Weszło”, Krzysztof Stanowski, poinformował na swoim Twitterowym koncie, że Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski już teraz znikną z anteny Canal+. Najbliższe wydanie programu Liga+ Extra poprowadzone zostanie przez następców jednych z najpopularniejszych komentatorów sportowych w Polsce – Krzysztofa Marciniaka i Rafała Dębińskiego.

Obaj Panowie mieli pracować w stacji do końca rundy jesiennej LOTTO Ekstraklasy, decyzja właścicieli Canal+ okazała się być jednak zgoła odmienna. Szefowie telewizji niespodziewanie zdecydowali się na wcześniejsze zakończenie współpracy ze znanym duetem. W takim wypadku wygląda na to, że nie zobaczymy oficjalnego pożegnania dziennikarzy w programie podsumowującym wydarzenia rodzimej ligi.

Przypomnijmy, że według dziennikarzy portalu “Sportowe Fakty” doświadczeni dziennikarze zdecydowali się na zmianę otoczenia, by zająć się autorskim projektem. Tym ma być program na zyskującej coraz większą popularność platformie Youtube. Panowie pozyskali już podobno sponsora do tego projektu, ale cała reszta na ten moment jest owiana tajemnicą. Jedno jest pewne – my z niecierpliwością czekamy na debiut nowego programu.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułEl. MŚ 2018 – koniec pięknego snu Syrii, Tim Cahill ratuje Australię
Następny artykułABC Bukmacherki: Stawiamy pierwszy kupon