Tomasz Loska – Remis byłby dla nas satysfakcjonujący

0

Tomasz Loska w niedzielnym hicie LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze kilkukrotnie popisał się świetnymi interwencjami. Bramkarz zabrzan prezentował niesamowitą formę, pomimo to jego drużyna ze stolicy wyjechała bez punktów. Sprawdźcie, co zawodnik Górnika Zabrze miał do powiedzenia po tym spotkaniu.

Rzadko się zdarza, aby w przegranym meczu najwięcej pozytywnych rzeczy mówiło się o bramkarzy drużyny, która przegrała. Górnik Zabrze musiał w niedziele uznać wyższość Legii Warszawa (0:1), a pomimo to wygranym tego spotkania można nazwać Tomasza Loskę, który swoimi interwencjami kilkukrotnie uratował zespół przed utratą bramki.

21-latek wprost mówi, że czuje niedosyt i uważa, że jego drużyna była w stanie wywieźć ze stolicy chociażby jeden punkt:

– Niedosyt, że nie udało się zagrać na zero, zachować czystego konta. To troszkę boli, remis byłby dla nas satysfakcjonujący. W pierwszej połowie ten mecz był bardziej wyrównany, w drugiej cofnęliśmy się do defensywy. Legia grając kombinacyjną piłkę próbowała podejść pod nasze pole karne. Wydaje mi się, że mimo wszystko punkt mogliśmy z Warszawy wywieźć.

Bramkarz urodzony w Knurowie przyznał, że kibice Legii podczas rozgrzewki wyzywali nie tylko jego, ale również jego rodzinę. Nie zamierzał się jednak z tego powodu załamywać, a postarał się, aby podziałało to na niego motywująco:

– Wszystko lepiej by wyglądało, gdybyśmy wygrali. Zmobilizowany byłem bardzo, jeszcze podczas rozgrzewki kibice Legii mnie motywowali, bo wyzywanie rodziny na pewno mnie nie deprymuje, wręcz odwrotnie. Tym bardziej chciałem im wszystkim pokazać, co potrafię.

Górnik Zabrze ze względu na porażkę stracił pozycję lidera LOTTO Ekstraklasa. Podopieczni Marcina Brosza szansę na odzyskanie pieczy w tabeli będą mieć już w następnej kolejce. “Trójkolorowi” 24 listopada zmierzą się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok. Bukmacher Fortuna na ich wygraną oferuje kurs @ 2.20.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ
Poprzedni artykułMohamed Salah – Król Egiptu, król Anfield, król Premier League!
Następny artykułKolejna kontuzja Macieja Rybusa. Polak naderwał mięsień dwugłowy