Tomasz Jodłowiec trafi do Podbeskidzia?

0

Dyrektor sportowy Podbeskidzia Bielsko-Biała, Andrzej Rybarski, potwierdził, że Tomasz Jodłowiec w najbliższym czasie może trafić do jego klubu.

Wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski już niedługo może występować w Nice 1 Lidze. Tomasz Jodłowiec nie przechodzi ostatnio zbyt dobrego okresu. Doświadczony pomocnik jest daleki od pierwszego składu Legii Warszawa i bardzo możliwe, że niedługo trafi do Podbeskidzia Bielsko-Biała, w którym występował już w sezonie 2005/06. Wtedy to rozegrał 11 spotkań, podczas których zdobył jedną bramkę. Jedyną przeszkodą, która może uniemożliwić te przenosiny, są kwestie finansowe.

49-krotny reprezentant naszego kraju ma w Warszawie kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2018 roku. W zespole mistrzów Polski zarabia około 100 tysięcy złotych miesięcznie i nie da się ukryć, że dla znajdującego się 6 punktów nad strefą spadkową zaplecza Ekstraklasy Podbeskidzia to suma wręcz z kosmosu. Niewykluczone jednak, że 32-latek obniży swoje wymagania finansowe, by znaleźć się w drużynie, w której będzie regularnie występować.

Warszawski klub już jutro zagra z Bruk-Betem. Zakłady bukmacherskie Fortuna za faworyta tego spotkania uważają Legię. Kurs na zwycięstwo Wojskowych wynosi 1,56, gdy ten na Słoniki 6,40. Każda złotówka postawiona na remis zostanie pomnożona przez 4,00.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułZnamy plany sparingów reprezentacji Polski
Następny artykułMamma Mia! – czas na 16. kolejkę Serie A