Tomasz Hajto nie wierzy w szybki powrót Arkadiusza Milika

0

Arkadiusz Milik we wrześniu doznał poważnej kontuzji, z powodu której konieczne było przejście operacji. Polak się już rehabilituje, a jego celem jest powrót do pełnej sprawności na przyszłoroczne mistrzostwa świata, które odbędą się w Rosji. Tymczasem Tomasz Hajto nie wierzy, aby napastnik był w stanie przygotować dobrą formę na mundial.

Wprawdzie Arkadiusz Milik już od około miesiąca nie występuje na światowych boiskach, to jednak w mediach temat jego osoby jest bardzo często poruszany. Piłkarz Napoli ma za sobą operację więzadeł krzyżowych (drugą w karierze) i aktualnie we Włoszech rehabilituje się. Cel jest jeden – dokładne przygotowanie się do powrotu do gry, a także przygotowanie dyspozycji, która pozwoli mu grać na najwyższym poziomie podczas mistrzostw świata Rosja 2018.

Wielu ekspertów jest sceptycznie co do tego nastawionych. Jednym z nich jest Tomasz Hajto, który nie wierzy w szybki powrót do gry Milika:

– Milik nam wypadł na dłuższy okres. Uważam, że do mistrzostw świata w Rosji nie ma szans, aby on doszedł do formy.

Hajto uważa, że rehabilitacja rehabilitacją, ale następnie koniecznie musi zwiększyć masę mięśniową:

–  W lewym kolanie więzadła zerwane, w prawym zerwane. Dojście do normalnej dyspozycji, jaką miał, to przecież trzeba wykonać gigantyczną pracę. On musi wyglądać jak Robert Lewandowski, czyli prawie jak TIR, a nie tak jak teraz wygląda. Musi wzmocnić podwójnie mięśnie. Będzie musiał być trenerem sam dla siebie.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułCiro Immobile na dłużej w Lazio Rzym
Następny artykułRomeo Jozak – Jestem zadowolony z trzech punktów