bakayoko

Włoskie media twierdzą, że Tiemoue Bakayoko jest o krok od przejścia do Milanu na zasadzie wypożyczenia. Francuski pomocnik nie potrafił odnaleźć się w Premier League, dlatego Chelsea stara się znaleźć mu klub, w którym będzie mógł się odbudować i wrócić do formy.

Tiemoue Bakayoko przeszedł do Chelsea z Monaco za 40 mln funtów, ale nie potrafił przystosować się do tempa i intensywności Premier League, więc Antonio Conte zrezygnował z jego usług. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy może być fakt, że z powodu operacji kolana opuścił okres przygotowawczy. A potem nie mógł już wrócić do formy, dzięki której pojawił się na Stamford Bridge.

Najwyraźniej nowy szkoleniowiec The Blues, Maurizio Sarri, również nie widział w tej chwili miejsca dla Bakayoko w drużynie, stąd decyzja o znalezieniu mu nowego klubu.

Milan najprawdopodobniej dzisiaj porozumiał się już w kwestii transferu z samym piłkarzem. Teraz pozostało dogadać się z władzami Chelsea. Na pewno w grę wchodzi tylko wypożyczenie, ale prawdopodobna jest opcja wykupu.

bakayoko do milanu

Ważną kwestią będzie na pewno pensja piłkarza. Tiemoue Bakayoko zarabia w Chelsea 6,5 mln euro za sezon, a Milan na pewno nie będzie w stanie zgodzić się na pokrycie całej tej kwoty.

Francuz w Milanie będzie pełnił rolę zmiennika Francka Kessiego.

Z kolei do Chelsea, również na zasadzie wypożyczenia, najprawdopodobniej trafi Mateo Kovacić. Real Madryt ugiął się pod żądaniami piłkarza i zezwolił mu na odejście. Młody pomocnik chciał grać, co w drużynie Królewskich zdarzało mu się jednak rzadko. W Londynie jest już na testach medycznych i wszystko wskazuje na to, że właśnie tam spędzi najbliższy sezon.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.