Thibault Moulin także odejdzie z Legii Warszawa?

0
Thibaut Moulin

Legia Warszawa podczas zimowego okienka transferowego zamierza zrobić mały “remont”. Włodarze stołecznego klubu zamierzają się pozbyć zawodników, którzy najbardziej obciążają budżet płacowy. Jednym z nich jest Thibault Moulin, którego pozyskaniem zainteresowany jest klub z Major League Soccer (MLS).

Legia Warszawa przed tym sezonem dokonała kilku wzmocnień, a także zachęciła kluczowych zawodników, aby nie odchodzili z zespołu. Powód był jeden. Wywalczenie gry w Lidze Mistrzów, bądź chociażby Lidze Europy. To się jednak nie udało i coraz głośniej mówi się o tym, że włodarze mistrza Polski z sezonu 2016/2017 zamierzają zrezygnować z usług piłkarzy, którzy najbardziej obciążają budżet płacowy.

Według “Przeglądu Sportowego” jednym z tych, który otrzymuje największą pensję jest Thibault Moulin. Spekuluje się, że Francuz już zimą może opuścić Warszawę. Jego pozyskaniem zainteresowany ma być klub z MLS – Montreal Impact. W tym przypadku problemem jednak może być cena. Legia za swojego pomocnika ma oczekiwać około dwóch milionów euro, a wątpliwe jest, aby ktokolwiek zdecydował się za niego tyle zapłacić.

27 latek do Legii Warszawa trafił przed sezonem 2016/2017 – stołeczny klub zapłacił za niego 800 tysięcy euro belgijskiemu Waasland-Beveren. Środkowy pomocnik w obecnej kampanii rozegrał już 26 spotkań we wszystkich rozgrywkach i na swoim koncie zapisał trzy bramki oraz jedną asystę. Moulin będąc w przeciętnej formie i tak był jednym z najjaśniejszych punktów drużyny prowadzonej przez Romeo Jozaka.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułArjen Robben nie zagra przeciwko Borussii Dortmund
Następny artykułByły szkoleniowiec reprezentacji Australii znalazł nową pracę