Thibaul Moulin trafił do PAOK-u Saloniki

0
Thibaut Moulin

Wcześniej zapowiadany przez nas transfer doszedł do skutku – Thibault Moulin przeniósł się do ligi greckiej, a Legia zarobiła około 1,5 miliona euro.

Zimowe okienko transferowe w wykonaniu Legii Warszawa może imponować. Z klubu odeszło kilku niepotrzebnych zawodników, takich jak Tomasz Jodłowiec i Jakub Czerwiński, a z Warszawą pożegnał się także Guilherme. Włodarze mistrzów Polski wykonali kawał dobrej roboty i w ich miejsce do drużyny prowadzonej przez Romeo Jozaka trafili Eduardo, William Remy czy Domagoj Antolić. Kolejnym piłkarzem, który trafił na stadion przy ulicy Łazienkowskiej 3 był Mikołaj Kwietniewski. W końcówce okienka z Warszawy odeszło jeszcze dwóch graczy – najpierw Armando Sadiku trafił do Levante, a dziś Thibault Moulin dołączył do PAOK-u Saloniki. O zainteresowaniu Francuzem ze strony Greków informowaliśmy już jakiś czas temu, a teraz kolejna sprzedaż Legii doszła do skutku.

Thibault Moulin do Legii trafił w 2016 roku z belgijskiego Waasland-Beveren i od tego czasu rozegrał dla “Wojskowych” 70 spotkań, podczas których zdobył 6 bramek i zanotował 8 asyst. Mistrzowie Polski na jego sprzedaży mają zarobić około 1,5 miliona euro.

Legia Warszawa była zabezpieczona na wypadek odejścia Moulina. W klubie pozostał Krzysztof Mączyński, a pozyskany został Domagoj Antolić, który wprawdzie posiada inne boiskowe atuty, ale potrafi również grać na pozycji, na której występował Francuz.

Już dziewiątego lutego Legia Warszawa zainauguruje nowy rok grając na wyjeździe  z Zagłębiem Lubin. Bukmacher Fortuna na wygraną mistrza Polski oferuje kurs  w wysokości 2.35. Wygrana gospodarzy wyceniana jest na 2,70.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułOlivier Giroud piłkarzem Chelsea!
Następny artykułDuet Twarowski – Smokowski powraca!