Mikołaj Kwietniewski piłkarzem Legii Warszawa

0
Mikołaj Kwietniewski Legia

Reprezentant Polski do lat 19, Mikołaj Kwietniewski, podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Utalentowany pomocnik związał się z mistrzami Polski 3,5-letnią umową.

Zimowe okienko transferowe w wykonaniu Legii Warszawa może imponować. Z klubu odeszło kilku niepotrzebnych zawodników, takich jak Tomasz Jodłowiec i Jakub Czerwiński, a z Warszawą pożegnał się także Guilherme. Włodarze mistrzów Polski wykonali kawał dobrej roboty i w ich miejsce do drużyny prowadzonej przez Romeo Jozaka trafili Eduardo, William Remy czy Domagoj Antolić. Kolejnym piłkarzem, który trafił na stadion przy ulicy Łazienkowskiej 3 jest Mikołaj Kwietniewski.

18-latek to młodzieżowy reprezentant Polski, który występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, ale może grać także na skrzydłach. Ostatnim klubem Mikołaja Kwietniewskiego była młodzieżowa drużyna Fulham, w której w tym sezonie rozegrał 10 spotkań. W tym czasie dwukrotnie zdołał wpisać się na listę strzelców.

Utalentowany piłkarz do Londynu wyjechał w wieku 14 lat, kiedy to opuścił Koronę Kielce. Podczas jednego z turniejów został dostrzeżony przez angielskich skautów, a za granicą radził sobie naprawdę dobrze i w zaskakująco młodym wieku dołączył do drużyny U23.

Już dziewiątego lutego Legia Warszawa zainauguruje nowy rok grając na wyjeździe  z Zagłębiem Lubin. Bukmacher Fortuna na wygraną mistrza Polski oferuje kurs  w wysokości 2.35. Wygrana gospodarzy wyceniana jest na 2,70.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułPuchar Króla – Barcelona w półfinale, debiut Coutinho
Następny artykułNowy herb Leeds United? Wielka porażka!