Terroryści z ISIS grożą organizatorom mundialu w Rosji

0

Terroryści z organizacji ISIS nie przestają zastraszać kibiców futbolu na całym świecie i w ostatnich dniach zagrozili, że postarają się przeprowadzić atak podczas mistrzostw świata w Rosji.

Niedawno do sieci wypłynęła poniższa grafika, na której obok logo mistrzostw świata w Rosji możemy zobaczyć bojownika ISIS, a także czarną flagę terrorystycznej organizacji. Poniżej znajduje się rosyjskojęzyczny podpis, który oznacza “spodziewajcie się nas”. Islamscy bojownicy nie ukrywają, że podczas nadchodzących mistrzostw świata będą chcieli przeprowadzić atak terrorystyczny.

Na mundial do Rosji według danych statystycznych przyjechać może ponad milion fanów z całego świata. Na poprzednich mistrzostwach świata w Brazylii pojawiło się 1,3 miliona kibiców.  Czy piłkarscy fani mogą czuć się bezpieczni?

Podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji wiele mówiło się o potencjalnym zagrożeniu ze strony terrorystów. Tym bardziej, że w stolicy kraju już pół roku wcześniej dochodziło do zamachów. Świetna organizacja turnieju sprawiła jednak, że kibice mogli czuć się bezpiecznie. Trzeba pamiętać jednak o incydencie ze Stade de France, kiedy to 20 minut po rozpoczęciu spotkania na stadion próbował dostać się terrorysta z bombą. Przytomność osoby pracującej na obiekcie sprawiła jednak, że nie został on wpuszczony na trybuny.

Liczymy na to, że największe piłkarskie święto nie zostanie zakłócone przez zamachowców, a organizatorzy turnieju zadbają, by kibice z całego świata mogli czuć się bezpiecznie i bez obaw mogli dopingować swoje reprezentacje.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułBen Foster uszkodził kolano…grając w ogrodzie z synem
Następny artykułLiga Mistrzów – kompromitacja Atletico w Azerbejdżanie