Szczęśliwego nowego roku życzy redakcja Gol.pl!

0

Z okazji nadchodzącego wielkimi nowego roku cała redakcja Gol.pl chciałaby złożyć wszystkim czytelnikom najserdeczniejsze życzenia. Czego życzymy Wam w nadchodzących 12 miesiącach?

W 2017 roku byliśmy świadkami wielu pięknych meczów, futbolowych historii i bramek. Reprezentanci Polski pod wodzą Adama Nawałki zapewnili sobie awans do mistrzostw świata w Rosji i właśnie od tego tematu chcielibyśmy zacząć składanie Wam życzeń na 2018 rok. Oby w czerwcu nasi kadrowicze sprawili nam wiele radości i dokonali historycznego wyczynu – wierzymy w nich i wiemy, że są w stanie osiągnąć wielki sukces. Zanim jednak doczekamy się na największy futbolowy turniej na świecie, warto spędzić sylwestrową noc w najlepszy możliwy sposób. Wejdźmy w Nowy Rok w dobrych nastrojach i o godzinie 22:17:37 rozpocznijmy oglądanie historycznego meczu Polaków z Niemcami – w takim wypadku dokładnie o północy Sebastian Mila zdobędzie bramkę na 2:0, którą wszyscy będziemy pamiętać latami!

Czego jeszcze Wam i sobie życzymy? By nasza LOTTO Ekstraklasa wciąż była najlepszą ligą świata i zaskakiwała nas przy każdej możliwej okazji. Ponadto by dla Waszych ukochanych klubów 2018 rok był pasmem zwycięstw i sukcesów oraz by piłka nożna wciąż była dla Was emocjonującą, a także przepiękną grą!

Cała redakcja Gol.pl życzy swoim Czytelnikom zdrowia, spełnienia marzeń i by 2018 rok był znacznie lepszy niż poprzedni. Ze swojej strony obiecujemy, że w najbliższych 12 miesiącach na naszych łamach będzie się dziać jeszcze więcej i będziemy się dla Was zmieniać na lepsze!

Szczęśliwego nowego roku!

 

Poprzedni artykułDiego Costa – Bardzo dobrze rozumiem się z Torresem i Griezmannem
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 295