Szczere wyznanie Pablo Osvaldo. “Wolałem pić piwo i robić grilla”

0

Pablo Osvaldo to zawodnik, który przez kilka lat prezentował niezły poziom na boiskach Premier League, Serie A czy Premiera Division. Zaskoczeniem był fakt, że w wieku 30 lat postanowił zakończyć karierę. Włoch w szczerym wywiadzie zdradził, co było tego powodem.

AS Roma, Southampton, Juventus Turyn, Inter Mediolan, FC Porto – to tylko niektóre kluby, w których Pablo Osvaldo miał okazję zagrać w piłkarskiej karierze. 31-latek w każdej z drużyn strzelał bramki, a tego, jako od napastnika, się od niego wymagało. Włoch jednak sprawiał problemy wychowawcze, przez co tak często zmieniał otoczenie.

Z najgorszej strony dał się poznać w ostatnim klubie – Boca Juniors. Osvaldo zasłynął tym, że w internecie pojawiły się jego nagie zdjęcia, a po jednym z meczów Copa Libertadores palił papierosy w szatni. Tego było za wiele jak na kilkumiesięczny pobyt w Argentynie i postanowiono z nim rozwiązać kontrakt.

Pomimo, iż napastnik nie narzekał na brak ofert, to postanowił on zakończyć piłkarską karierę w wieku 30 lat. Osvaldo w rozmowie z dziennikiem “La Gazetta dello Sport” wyznał, co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji:

– Nie mogłem dłużej tego robić. Miałem oferty z Chin i z klubów grających w Champions League, ale to było bez sensu. Zaczynałem nienawidzić to, co zawsze kochałem. Futbol zasługuje na szacunek, a ja wolałem pić piwo i robić grilla, zamiast zarabiać na boisku.

Osvaldo poza grą w klubach zaliczających się do europejskiej elity miał okazję także reprezentować barwy Włoch. 31-latek w koszulce “Squadra Azzurri” rozegrał 14 spotkań, w których zdobył cztery bramki.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułDariusz Mioduski o składzie Górnika Zabrze: Nie są w stanie go utrzymać
Następny artykułRafał Grodzicki wraca na stare śmieci. “Nie mam złudzeń, będą na mnie bluzgać”