Świetne informacje w sprawie rehabilitacji Arkadiusza Milika

0
arkadiusz-milik

Lekarz Arkadiusza Milika, Paolo Mariani, przekazał świetne informacje na temat stanu zdrowia napastnika. Rehabilitacja gracza Napoli ma przebiegać lepiej niż w zeszłym roku.

Reprezentant Polski 25 września przeszedł operację po tym jak zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Rok wcześniej utalentowany napastnik doznał identycznej kontuzji w drugiej nodze, a na murawę wrócił już po 97 dniach. Według Polo Marianiego, lekarza Arkadiusza Milika, rehabilitacja jego pacjenta przebiega jeszcze lepiej niż ostatnio:

– Rehabilitacja jest na dalszym etapie niż ostatnim razem. Badaliśmy reakcje mięśni Arka i wszystko przebiega tak, jak oczekiwaliśmy. Pierwsza część leczenia już za  nim, teraz czeka go znacznie więcej pracy.

Kiedy w takim razie możemy spodziewać się powrotu Polaka do normalnych treningów? Niewykluczone, że jeszcze przed końcem roku Milik wróci do zajęć z zespołem. Czy będzie to drużyna Napoli? Wszystko wskazuje na to, że “Azzurri” zdecydują się na wypożyczenie gracza do Chievo Werona, gdzie miałby znacznie więcej okazji do występów. Jeżeli leczenie pójdzie zgodnie z planem do przenosin piłkarza może dość już w styczniowym okienku transferowym.

Już w niedzielę Napoli podejmie przed własną publicznością zespół Sassuolo. Faworyt tego starcia może być tylko jeden – bukmacher Fortuna wycenia zwycięstwo gospodarzy na 1,14. Kurs na remis to 10,00, a sensacyjna wygrana gości wyceniana jest na aż 17,00.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 253
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – Piast Gliwice w końcu się przełamał!