STS głównym sponsorem Jagiellonii Białystok

0

STS, czyli największy legalny bukmacher działający w Polsce, zawiązał umowę z Jagiellonią Białystok. Bukmacher przez dwa lata będzie głównym sponsorem “Żółto-czerwonych”.

STS w ostatnim czasie był głównym sponsorem Lecha Poznań, jednak kilka dni temu poinformowano, że katowicka firma przestanie być sponsorem strategicznym tego zespołu. Co ciekawe, firma bukmacherska w jakimś stopniu wciąż angażuje się w wspieranie “Kolejorza” – obecnie ma status sponsora premium.

We wtorek odbyła się oficjalna konferencja prasowa, na której zawarto umowę pomiędzy STS-em, a Jagiellonią Białystok. Kontrakt będzie obowiązywać przez dwa lata, a logo firmy będzie widoczne na koszulkach drugiej drużyny ubiegłego sezonu Ekstraklasy.

Na temat nowej współpracy wypowiedział się prezes bukmachera, Mateusz Juroszek:

– STS to największy prywatny sponsor polskiego sportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspieramy również kluby sportowe w całym kraju. Rozszerzenie działalności sponsorskiej STS o Jagiellonię idealnie zatem wpisuje się w realizowaną przez nas strategię rozwoju. Z całą pewnością współpraca przełoży się na liczne korzyści dla obu podmiotów, a także kibiców.

Głos zabrał także właściciel Jagiellonii Białystok, Cezary Kulesza:

– Niezmiernie cieszmy się z zawarcia umowy z największym w Polsce legalnym bukmacherem. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Jagiellonii Białystok, jak i firmie STS. Nasz nowy główny sponsor dał się poznać jako dobry partner, współdziałając na rzecz sportu jako oficjalny partner reprezentacji Polski, jak również sponsor strategiczny Lecha Poznań. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy.

Katowicki bukmacher intensywnie angażuje się w sport. Firma, której przewodzi Juroszek, jest między innymi oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, w mniejszym lub większym stopniu wspiera też kilka klubów Ekstraklasy.

Poprzedni artykułKontuzjowany Wolski trafi do Legii?
Następny artykułFran Velez i Kamil Wojtkowski kolejnymi wzmocnieniami “Białej Gwiazdy”!