Stanisław Czerczesow

Gospodarze mistrzostw świata zaskoczyli i na inaugurację turnieju zdemolowali Arabię Saudyjską 5:0. Kibice nie wierzyli w reprezentację Rosji, ale wątpliwości co do jej siły nie miał Stanisław Czerczesow.

Reprezentacja Rosji przed startem mundialu nie była w stanie wygrać meczów towarzyskich, ale na inaugurację mistrzostw świata zdobył pięć bramek i zdemolowała Arabię Saudyjską. Stanisław Czerczesow nie ukrywa, że zna siłę swojej drużyny i przed dzisiejszym meczem był w pełni zrelaksowany:

– Wczoraj i dzisiaj również byłem zrelaksowany. Znam moich zawodników, praca z nimi to przyjemność. Każdy szkoleniowiec zależy od swoich podopiecznych i dlatego ja jestem zrelaksowany. Dlaczego miałoby być inaczej? Udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie godnie się prezentować, tak, jak przystało na gospodarzy mundialu. Jestem wdzięczny moim piłkarzom, że zrobili to, co sobie zaplanowaliśmy.

Podczas spotkania z przedstawicielami mediów Stanisław Czerczesow po raz kolejny nie zapomniał pozdrowić kibiców Legii Warszawa i wypowiedział się na temat kontuzji w zespole i najbliższego rywala na mundialu:

– Kontuzja Alana Dzagoeva to nic dobrego, ale zawsze mamy przygotowane zastępcze plany. Oczywiście nie chcę, by moi gracze mieli kontuzje, ale to futbol. Mecz z Egiptem będzie zupełnie inny. Musimy się do niego jak najlepiej przygotować.


Reprezentacja Polski pierwszy mecz na mundialu rozegra już 19 czerwca, a jej rywalem będzie Senegal. Według oferty bukmachera LvBet faworytem tego meczu będą właśnie podopieczni Adama Nawałki – kurs na ich wygraną wynosi 2,30, remis wyceniany jest na 3,20, a zwycięstwo Sadio Mane i spółki na 3,35. Stawiaj na ten mecz w nowej aplikacji mobilnej LvBet!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł