Sławomir Peszko odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk

0
Sławomir Peszko wrócił do treningów

Sławomir Peszko w ostatnim czasie delikatnie mówiąc nie błyszczy. 33-latek najpierw został zawieszony za brutalny faul, a teraz odsunięto go od pierwszego zespołu Lechii.

Skrzydłowy Lechii Gdańsk pojechał na mistrzostwa świata, a wiele osób dziwiło się, czemu Adam Nawałka zdecydował się na taki ruch. Sławomir Peszko szydził z kibiców sugerujących, że jest tylko gościem od atmosfery i w tym sezonie zamierzał udowodnić im, że się mylą. To jednak nie bardzo mu wychodzi. 33-latek w pierwszej kolejce pojawił się na murawie dopiero po godzinie gry, by za brutalny faul wylecieć z boiska. Reprezentant Polski za kopnięcie Arvydasa Novikovasa został ukarany trzymiesięczną dyskwalifikacją i sporą grzywną. To jednak nie koniec jego problemów.

Tym razem Sławomir Peszko został odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk. Jak dowiedzieli się dziennikarze “Trojmiasto.pl. 33-latek został ukarany za niesubordynację podczas treningów drużyny, ale na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących tej sytuacji. Przypomnijmy, że to nie pierwsza afera w klubie z Gdańska w tym sezonie – niedawno dwóch piłkarzy tej drużyny trafiło na izbę wytrzeźwień.


Już dziś w spotkaniu towarzyskim Belgowie zagrają z Holandią. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Poprzedni artykułJan Tomaszewski znów odleciał – Krzysztof Piątek jest nikim
Następny artykułMalcom zmieni klub już w zimowym okienku transferowym?