Dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk trafiło na izbę wytrzeźwień

0
lechia

Co słychać u lidera LOTTO Ekstraklasy? Okazuje się, że dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk w nocy z niedzieli na poniedziałek zostało zatrzymanych i trafili na izbę wytrzeźwień!

Podopieczni Piotra Stokowca od początku sezonu radzą sobie naprawdę dobrze, nie zanotowali porażki w rozgrywkach ligowych i z 17 punktami zdobytymi w 7 spotkaniach prowadzą w tabeli. Okazuje się jednak, że nie wszyscy piłkarze Lechii myślą o grze w piłkę. W nocy z niedzieli na poniedziałek dwóch graczy “Biało-Zielonych” zostało zatrzymanych i przewiezionych na izbę wytrzeźwień.

-Policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 1:50 przy ulicy Jantarowej w Gdańsku. Dwóch pijanych mężczyzn zachowywało się agresywnie, szarpało automaty z zabawkami. Policjanci prowadzący interwencję zdecydowali się o odprowadzeniu ich do pogotowia socjalnego dla osób nietrzeźwych, ponieważ stwarzali swoim zachowaniem niebezpieczeństwo dla siebie i innych. Jeden z nich miał 1,78, drugi 1,64 promila w wydychanym powietrzu – powiedziała Karina Kamińska z Komendy Policji w Gdańsku.

Wciąż nie doczekaliśmy się na skomentowanie tej sprawy ze strony Lechii. Tożsamość obu zawodników nie została jeszcze podana do opinii publicznej, ale z wielu stron można usłyszeć opinie, że chodzi tu o Daniela Łukasika oraz Mateusza Lewandowskiego. 27-letni pomocnik do tej pory był podstawowym graczem Piotra Stokowca, defensor natomiast w tym sezonie ligowym na murawie spędził raptem 17 minut.


Już dziś o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Irlandią we Wrocławiu. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułUEFA wprowadzi trzecie europejski rozgrywki klubowe!
Następny artykułTYPY do meczu Polska – Irlandia