lechia

Co słychać u lidera LOTTO Ekstraklasy? Okazuje się, że dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk w nocy z niedzieli na poniedziałek zostało zatrzymanych i trafili na izbę wytrzeźwień!

Podopieczni Piotra Stokowca od początku sezonu radzą sobie naprawdę dobrze, nie zanotowali porażki w rozgrywkach ligowych i z 17 punktami zdobytymi w 7 spotkaniach prowadzą w tabeli. Okazuje się jednak, że nie wszyscy piłkarze Lechii myślą o grze w piłkę. W nocy z niedzieli na poniedziałek dwóch graczy “Biało-Zielonych” zostało zatrzymanych i przewiezionych na izbę wytrzeźwień.

-Policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 1:50 przy ulicy Jantarowej w Gdańsku. Dwóch pijanych mężczyzn zachowywało się agresywnie, szarpało automaty z zabawkami. Policjanci prowadzący interwencję zdecydowali się o odprowadzeniu ich do pogotowia socjalnego dla osób nietrzeźwych, ponieważ stwarzali swoim zachowaniem niebezpieczeństwo dla siebie i innych. Jeden z nich miał 1,78, drugi 1,64 promila w wydychanym powietrzu – powiedziała Karina Kamińska z Komendy Policji w Gdańsku.

Wciąż nie doczekaliśmy się na skomentowanie tej sprawy ze strony Lechii. Tożsamość obu zawodników nie została jeszcze podana do opinii publicznej, ale z wielu stron można usłyszeć opinie, że chodzi tu o Daniela Łukasika oraz Mateusza Lewandowskiego. 27-letni pomocnik do tej pory był podstawowym graczem Piotra Stokowca, defensor natomiast w tym sezonie ligowym na murawie spędził raptem 17 minut.


Już dziś o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Irlandią we Wrocławiu. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.