Śląsk Wrocław będzie miał własne piwo

0
Śląsk Wrocław Piwo

Śląsk Wrocław zdecydował się na ciekawy ruch marketingowy – we współpracy z Browarem Prost wypuścił do sklepów swoje oficjalne piwo.

Klub z Wrocławia oficjalnie zaprezentował swój najnowszy produkt. Ludzie z działu marketingu Śląska dokonali ciekawego ruchu i zdecydowali się na stworzenie czegoś, co na pewno spodoba się piłkarskim kibicom. Mowa oczywiście o złocistym płynie alkoholowym, czyli najprościej rzecz ujmując piwie.

– To produkt przygotowany przez ludzi, którzy mają Śląsk w sercu. Nasz klub chce skupiać wokół siebie wrocławskie oraz dolnośląskie firmy i tak się właśnie dzieje. To ważne, że nasze piwo będzie warzone w naszym mieście – powiedział Marcin Przychodny, prezes “Wojskowych”.

– Cieszę się, że nasz produkt wysokiej jakości będzie miał na sobie logo Śląska. Co najważniejsze, kibice będą wspierać klub kupując to piwo, bo procent ze sprzedaży trafi właśnie na Oporowską – zaznaczył właściciel Browaru Prost, Ryszard Pachura.

Przypomnijmy, że kiedyś na identyczny ruch zdecydowała się Legia Warszawa. W stołecznych sklepach można było znaleźć oficjalne piwo “Wojskowych”, które nazywało się Legion. Długo jednak na rynku się nie utrzymało – zobaczymy jak będzie to wyglądać w przypadku browaru Śląska.


Tadeusz Pawłowski pierwszy mecz podczas drugiej trenerskiej przygody w Śląsku Wrocław zanotuje 25 lutego. Wtedy wrocławianie na własnym stadionie zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Bukmacher LvBET na wygraną gospodarzy oferuje kurs w wysokości 2,35, natomiast zwycięstwo gości wyceniane jest na 2,85.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułMartin Polacek odszedł z Zagłębia Lubin
Następny artykułŁukasz Sekulski trafił do ligi rosyjskiej