Skorża powiedział kilka zdań i wyszedł z konferencji – sytuacja jest bardzo poważna

0

Jeśli kibice szczecińskiej Pogoni liczyli na to, że Maciej Skorża wytłumaczy się po porażce ze Śląskiem, to znów się zawiedli. Szkoleniowiec Pogoni powiedział kilka zdań i po prostu wyszedł. Wydaje się, że zupełnie nie kontroluje już tego, co działo się w jego zespole.

Pogoń Szczecin ostatni mecz ligowy wygrała ponad dwa miesiące temu. Od tego czasu zawodzi i jest w tej chwili ostatnia w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Maciej Skorża wciąż zachowuje posadę – gdyby nie wysokie koszty jego zwolnienia, straciłby ją zapewne już po ostatnich meczach. Po wysokiej porażce we Wrocławiu był wyraźnie przybity, ale przez moment starał się robić dobrą minę do złej gry.

– Przyjechaliśmy do Wrocławia bardzo zmotywowani. Po wielu rozmowach i spotkaniach widziałem, że determinacja w drużynie naprawdę była duża. Sami skomplikowaliśmy sobie życie w czwartej minucie i od początku musieliśmy gonić wynik. Później nie byliśmy drużyną słabszą, stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, ale ich nie wykorzystaliśmy i zrobiliśmy prezent rywalom. Marcin Robak podwyższył na 2:0. W drugiej połowie chciałem pobudzić drużynę zmianami. Liczyłem na to, że kontaktowa bramka sprawi, że podniesiemy się. Stwarzaliśmy sytuacje, mieliśmy inicjatywę. Po kontrze straciliśmy trzeciego gola i było po meczu.

Skorża nie tyle odmówił odpowiedzi na pytania dziennikarzy, co po prostu skończył mówić i wyszedł z konferencji prasowej. Nie było najmniejszych szans, aby choć spróbować zadać jakieś pytanie szkoleniowcowi Pogoni. Nie było też mowy o ewentualnej dymisji.

– Był to mecz drużyn, w których jedna wykorzystała sytuacje, a druga nie. Nasza sytuacja jest bardzo poważna, emocje są coraz większe, dlatego to wszystko, czym chciałbym się z państwem podzielić.

Atmosfera w Pogoni robi się coraz bardziej gorąca i wydaje się, że Skorża całkowicie stracił panowanie nad sytuacją. Trudno wyobrazić sobie, aby z nim na ławce sytuacja w Szczecinie mogła się zmienić. A pomeczowa konferencja prasowa doskonale tego dowiodła.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułRoss Barkley zostanie w Evertonie?
Następny artykułFantasy Premier League – czas na GW10 w lidze Gol.pl