Semir Stilić gorzko o byłym trenerze Wisły Kraków: Dzięki Bogu, to nie takie osoby decydują o mojej karierze

0

W niedzielę w LOTTO Ekstraklasie doszło do pojedynku Wisły Kraków z Wisłą Płock, czyli byłego klubu Semira Stilicia oraz tego, w którym Bośniak występuje obecnie. Drużyna z Płocka odniosła zwycięstwo, a 30-latek w pomeczowych wywiadach wypowiedział się na temat Kiko Ramireza, który przez kilka miesięcy był jego szkoleniowcem w Krakowie.

Semir Stilić w Wiśle Kraków grał dwukrotnie. O ile jego pierwsza przygoda z tym klubem była udana, tak drugie podejście zakończyło się klapą. Bośniak za kadencji Kiko Ramireza był tylko rezerwowym. Gdy jego sytuacja nie zmieniła się w pierwszych meczach kampanii 2017/2018, zawodnik wraz z trenerem podjęli decyzję, że najlepiej będzie jak rozwiąże on kontrakt z klubem.

Reprezentant Bośni i Hercegowiny po kilku miesiącach znów trafił na Wisłę Kraków i Ramireza, tym razem jednak jako zawodnik Wisły Płock. Pomocnik może być szczęśliwy, gdyż jego drużyna wygrała (1:0) i w pewnym stopniu zadecydowało to o zwolnieniu hiszpańskiego szkoleniowca z krakowskiego klubu.

Semir Stilić po meczu jeszcze nie wiedział o zwolnieniu Ramireza, ale nie zamierzał ukrywać niechęci do niego:

– Jestem szczęśliwy, że znowu mogę grać w piłkę. Teraz mogę iść do przodu, a gdy byłem w Wiśle, to moja kariera szła do tyłu. Cieszę się, że wygraliśmy, a czy Kiko albo ktoś się cieszy, że mnie w Wiśle nie ma, to mnie nie interesuje.

Piłkarz Wisły Płock dodał, że jest wdzięczny Bogu, iż ktoś taki jak Ramirez nie decyduje o jego karierze:

– Dzięki Bogu, to nie takie osoby decydują o mojej karierze. Dobrze, że takie osoby nie pojawiły się na początku mojej kariery. Wtedy ważne było, żeby iść do przodu.

Stilić w tym sezonie jak dotychczas zagrał w dziewięciu meczach w LOTTO Ekstraklasie. Bośniak z tygodnia na tydzień radzi sobie coraz lepiej. Na ten moment na swoim koncie ma jedno trafienie i jedną asystę.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułJurgen Klopp nie wytrzymał podczas wywiadu. Był karny dla Evertonu?
Następny artykułSelekcjoner reprezentacji Nigerii potwierdził. W marcu zagramy z nimi sparing