Zdaniem Łukasza Olkowicza z “Przeglądu Sportowego” Sebastian Szymański w letnim okienku transferowym może zmienić klub, co pomoże Legii w dopięciu budżetu. Młodzieżowym reprezentantem kraju miał znaleźć się na celowniku włodarzy z bardzo ciekawego zespołu.

Mistrzowie Polski szybko pożegnali się z marzeniami o grze w Lidze Mistrzów, a w ich budżecie zaczęło brakować środków. Tym samym Dariusz Mioduski chciał pozbyć się zarabiającego najwięcej w drużynie Artura Jędrzejczyka. Reprezentant Polski nie zamierzał opuszczać Warszawy i ostatecznie zgodził się na duże obcięcie pensji, ale to nie rozwiązało wszystkich problemów “Wojskowych”. Zdaniem Łukasza Olkowicza, dziennikarza “Przeglądu Sportowego”, receptą na spięcie budżetu stołecznej drużyny ma być odejście Sebastiana Szymańskiego. O zakontraktowanie młodzieżowego reprezentanta Polski mocno zabiegać mają przedstawiciele CSKA Moskwa.

Na ten moment nie wiadomo, za jaką kwotę Sebastian Szymański mógłby przenieść się do wicemistrzów Rosji, ale najprawdopodobniej Legia będzie oczekiwała za 19-latka przynajmniej kilka milionów euro. Przypomnijmy, że młody pomocnik w minionym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał 21 spotkań, podczas których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Dobra dyspozycja pozwoliła mu na znalezienie się w szerokiej kadrze przed mistrzostwami świata, a teraz być może pomoże mu w zagranicznym transferze.


Nasze typy do ostatniego meczu czwartek kolejki LOTTO Ekstraklasy,Korona Kielce – Śląsk Wrocław, znajdziecie W TYM MIEJSCU. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? Początek spotkania już w poniedziałek, 13 sierpnia, o godzinie 18:00.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.