Zdaniem dziennikarzy portalu “Legia.net” Artur Jędrzejczyk nie ma pozwolenia na grę w barwach Legii. W ten sposób klubowi włodarze chcą zmusić go do transferu.

Artur Jędrzejczyk oraz Michał Pazdan, którzy reprezentowali Polskę na mistrzostwach świata, mogli liczyć na dłuższe wakacje. Obaj niedawno wrócili do klubu, środkowy obrońca zdążył już dwukrotnie pojawić się na boisku, a o 30-latku słuch jakby zaginął. Dziennikarze portalu “Legia.net” informują, że były gracz Krasnodaru ani razu nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu braku pozwolenia na grę w barwach Legii.

Działacze mistrzów Polski w letnim okienku transferowym chcą pozbyć się bocznego defensora. Wszystko spowodowane jest tym, że Artur Jędrzejczyk ma najwyższy kontrakt w zespole, a jego gra krótko mówiąc nie zachwyca. Tym samym 30-latek ma być wzięty na przeczekanie, a brak szans na grę ma spowodować, że ten jednak przyjmie jedną z transferowych ofert. Do tej pory po piłkarza Legii zgłaszały się rosyjskie i tureckie kluby, ale sam zainteresowany ze względu na sytuację rodzinną nie zamierzał rozpoczynać negocjacji. Co ciekawe, mistrzowie Polski są skłonni są w stanie oddać reprezentanta Polski za darmo.


Już dziś niepokonane dotąd ekipy Piasta Gliwice i Zagłębia Lubin zmierzą się w ramach spotkania 3 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Analizy, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł