Sam Allardyce zostanie trenerem Evertonu?

0
Sam Allardyce

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy nazwisko nowego menedżera Evertonu. Włodarze “The Toffees” zdecydowali, że Ronalda Koemana zastąpi Sam Allardyce.

Nie jest niczym nowym, że załatwianie spraw na Goodison Park zawsze trwa długo. Następca Ronalda Koemana miał być znany podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej, ale zarówno Marco Silva, jak i Sean Dyche nie zdecydowali się na zmianę drużyny. Przez chwilę wydawało się, że w takim wypadku propozycję przejęcia funkcji menedżera otrzyma ten, który tymczasowo prowadził drużynę – David Unsworth. Ostatnie fatalne występy Evertonu sprawiły jednak, że klubowi włodarze postanowili wznowić rozmowy z “Big Samem”.

Sam Allardyce już wcześniej negocjował z “The Toffees”, ale Ci chcieli go zatrudnić jedynie do końca sezonu. Doświadczony trener wymagał dłuższego kontraktu i wszystko wskazuje na to, że już niedługo otrzyma to, czego chciał. Czy kibice Evertonu powinni się cieszyć? Z jednej strony 63-latek jest specjalistą od zapewniania utrzymania, ale z drugiej, na więcej raczej nie ma co liczyć.

Przypomnijmy, że “Big Sam” po raz ostatni pracował w Crystal Palace, ale odszedł z klubu w końcówce zeszłego roku. Wcześniej odpowiadał także za wyniki West Hamu, Sunderlandu, a nawet reprezentacji Anglii.

Nie wiadomo czy już z nowym menedżerem, ale w środę Everton podejmie u siebie West Ham United. Faworytem nadchodzącego starcia będą mimo wszystko gospodarze – według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich wygraną wynosi 2,32.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKolejny problem Borussii Dortmund. Mario Goetze nie zagra do końca roku
Następny artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 273