Ross Barkley zostanie w Evertonie?

0

Czy zwolnienie Ronalda Koemana sprawi, że Ross Barkley zdecyduje się jednak na przedłużenie kontraktu z Evertonem? Wiele na to wskazuje!

Zwolnienie holenderskiego menedżera i tymczasowe zastąpienie go przez Davida Unswortha oczyściło atmosferę w klubie. Na zdjęciach z treningów pierwszej drużyny w końcu widać uśmiechy, a lepsza atmosfera zaczęła przekładać się także na występy. W meczu z Chelsea w Carabao Cup Everton rozegrał najlepsze 45 minut w sezonie i zdominował mistrzów Anglii. Jaki może być kolejny pozytyw z odejścia Ronalda Koemana?

Wiele wskazuje na to, że na Goodison Park pozostać może Ross Barkley. Wychowanek “The Toffees” w letnim okienku transferowym był bardzo bliski przenosin do Chelsea, ale w ostatniej chwili się rozmyślił. Od dawna wiadomo, że jednym z najważniejszych powodów, dla których reprezentant Anglii chciał zmienić otoczenie była właśnie osoba Koemana. Zastępujący go Unsworth nie ukrywał, że liczy na pozostanie utalentowanego pomocnika w klubie:

– Wiem, że Ross kocha Everton, tak jak kibice kochają jego. Bardzo chciałbym aby pozostał w klubie. Everton zrobił dla niego bardzo wiele, a Barkley jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii klubu. Nie powinniśmy tracić piłkarzy dysponujących tak wielką jakością.

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Leicester “Rhino” wypowiedział się na temat stanu zdrowia piłkarza. Jego rehabilitacja przebiega dobrze i za trzy lub cztery tygodnie powinniśmy zobaczyć go na boisku. Jeżeli Ross odzyska miejsce w pierwszym składzie, bardzo możliwe, że zdecyduje się na przedłużenie kontraktu na Goodison Park.

Już w niedzielę David Unsworth po raz drugi poprowadzi seniorską drużynę Evertonu. Czy jego podopieczni będą w stanie wygrać wyjazdowe starcie z Leicester City? Faworytem tego spotkania są gospodarze – Fortuna wycenia ich zwycięstwo na 2,15. Kurs na remis to 3,35, natomiast wygrana gości wyceniana jest na aż 3,65.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – Robak znów strzela Pogoni, Śląsk wraca na zwycięską ścieżkę
Następny artykułSkorża powiedział kilka zdań i wyszedł z konferencji – sytuacja jest bardzo poważna