Romeo Jozak – Jestem zadowolony z trzech punktów

0

Legia Warszawa w niedzielnym szlagierze LOTTO Ekstraklasy na wyjeździe pokonała odwiecznego rywala – Wisłę Kraków. Trener popularnych “Wojskowych”, Romeo Jozak, na pomeczowej konferencji prasowej był zadowolony z wygranej, a także po części z gry swoich podopiecznych.

Legia Warszawa wygrała dwa ostatnie mecze w LOTTO Ekstraklasie, przez co dołączyła do drużyn w ścisłej czołówce. Dla kibiców stołecznego klubu szczególnie ważne jest ostatnie zwycięstwo, bowiem zostało osiągnięte na terenie Wisły Kraków.

Trener Legii, Romeo Jozak, po meczu wyraził radość ze zdobycia kompletu punktów:

– Jestem zadowolony z trzech punktów w meczu z naszym wielkim rywalem. Przygotowaliśmy się do tego spotkania przede wszystkim pod kątem psychologicznym. Muszę pogratulować kibicom z Krakowa stworzenia świetnej atmosfery.

Chorwacki szkoleniowiec dodatkowo przyznał, że jego zespół prezentuje coraz lepszą piłkę:

– Co do meczu, jestem coraz bardziej zadowolony, ponieważ widzę stabilizację. Pogratulowałem moim zawodnikom piłkarskiej inteligencji, odwagi oraz stabilizacji, co było niezbędne do zwycięstwa. Oceniam formę zespołu na 6,5 w skali 1-10. Kilka meczów temu nie wyglądało to tak dobrze, dlatego cieszy to, że widać w drużynie postęp. Widać, że zawodnicy walczą za Legię na boisku, ale i poza nim. Poprawiamy się z meczu na mecz, coraz lepiej funkcjonujemy jako zespół.

Piłkarze Legii Warszawa nie mają zbyt dużo czasu na regenerację, bowiem już w środę zagrają ćwierćfinał Pucharu Polski przeciwko Bytovii Bytów. Fortuna na wiktorię klubu ze stolicy oferuje kurs @ 1.50.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułTomasz Hajto nie wierzy w szybki powrót Arkadiusza Milika
Następny artykułRoman Burki podpisał nową umowę z Borussią Dortmund