Robert Sulewski ukarany przez Zagłębie Sosnowiec. Powód? Zdjęcie z szalikiem

0

Robert Sulewski w ostatnich dniach nie zaskarbił sobie sympatii kibiców klubu, w którym występuje, czyli Zagłębia Sosnowiec. Wszystko za sprawą zdjęcia, którym pochwalił się na portalach społecznościowych.

To, że kibice są w stanie wychwycić wszystko, co pojawi się w mediach, przekonał się Robert Sulewski. Piłkarz Zagłębia Sosnowiec do internetu wrzucił zdjęcie z podpisem “Arka jest wszędzie”, na którym miał także szalik gdyńskiego klubu. Natychmiast spotkało się to z dezaprobatą fanatyków Zagłębia Sosnowiec, którzy apelowali, aby wyciągnąć konsekwencje w związku z tym zajściem.

Jak informuje prezes klubu z Zagłębia Dąbrowskiego, Marcin Jaroszewski, piłkarzowi groziło nawet rozwiązanie kontraktu. W jego obronie jednak stanął trener, Dariusz Dudka i ostatecznie zakończyło się na karze pieniężnej – pięciu tysiącach złotych:

– Trener mocno walczył o Roberta, a ponieważ jest to jego pierwsze okienko transferowe i pierwsza samodzielna praca, rozumiemy jego argumentację. Mamy nową, młodą drużynę i faktycznie ostatnie czego nam trzeba to zmiany. Z drugiej strony klub nie jest naszą własnością, a dobrem społecznym wszystkich mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego. Gdyby pracownik Coca Coli zrobił sobie zdjęcie z puszką Pepsi i podpisem, że Pepsi jest wszędzie, wiadomo jak by zakończył pracę. Kibice mogą się czuć urażeni i mają do tego prawo.

Sulewski jest wychowankiem Arki Gdynia. Prawy obrońca w letnim okienku transferowym przeniósł się ze Stali Mielec do Zagłębia Sosnowiec. 23-latek był ważnym ogniwem drużyny prowadzonej przez Dudka i na zapleczu LOTTO Ekstraklasy zanotował 13 występów.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMateo Darmian trafi do Napoli?
Następny artykułAhmed Hegazi wykupiony przez West Bromwich Albion

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj