Robert Sulewski ukarany przez Zagłębie Sosnowiec. Powód? Zdjęcie z szalikiem

0

Robert Sulewski w ostatnich dniach nie zaskarbił sobie sympatii kibiców klubu, w którym występuje, czyli Zagłębia Sosnowiec. Wszystko za sprawą zdjęcia, którym pochwalił się na portalach społecznościowych.

To, że kibice są w stanie wychwycić wszystko, co pojawi się w mediach, przekonał się Robert Sulewski. Piłkarz Zagłębia Sosnowiec do internetu wrzucił zdjęcie z podpisem “Arka jest wszędzie”, na którym miał także szalik gdyńskiego klubu. Natychmiast spotkało się to z dezaprobatą fanatyków Zagłębia Sosnowiec, którzy apelowali, aby wyciągnąć konsekwencje w związku z tym zajściem.

Jak informuje prezes klubu z Zagłębia Dąbrowskiego, Marcin Jaroszewski, piłkarzowi groziło nawet rozwiązanie kontraktu. W jego obronie jednak stanął trener, Dariusz Dudka i ostatecznie zakończyło się na karze pieniężnej – pięciu tysiącach złotych:

– Trener mocno walczył o Roberta, a ponieważ jest to jego pierwsze okienko transferowe i pierwsza samodzielna praca, rozumiemy jego argumentację. Mamy nową, młodą drużynę i faktycznie ostatnie czego nam trzeba to zmiany. Z drugiej strony klub nie jest naszą własnością, a dobrem społecznym wszystkich mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego. Gdyby pracownik Coca Coli zrobił sobie zdjęcie z puszką Pepsi i podpisem, że Pepsi jest wszędzie, wiadomo jak by zakończył pracę. Kibice mogą się czuć urażeni i mają do tego prawo.

Sulewski jest wychowankiem Arki Gdynia. Prawy obrońca w letnim okienku transferowym przeniósł się ze Stali Mielec do Zagłębia Sosnowiec. 23-latek był ważnym ogniwem drużyny prowadzonej przez Dudka i na zapleczu LOTTO Ekstraklasy zanotował 13 występów.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMateo Darmian trafi do Napoli?
Następny artykułAhmed Hegazi wykupiony przez West Bromwich Albion