Robert Lewandowski – Powinienem być gotowy na Celtic

0
robert-lewandowski

Robert Lewandowski uspokoił kibiców reprezentacji Polski. Napastnik Bayernu twierdzi, że jego uraz nie jest poważny i prawdopodobnie już we wtorek zagra przeciwko Celtikowi.

Kapitan reprezentacji Polski w meczu z RB Lipsk najpierw zdobył bramkę, a później napędził kibicom nie lada strachu. Lewandowski zszedł z boiska w końcówce pierwszej połowy z powodu urazu. Okazuje się, że sprawa nie jest jednak zbyt poważna:

– Nie chciałem niepotrzebnie ryzykować, to nic poważnego. Poczułem coś w rodzaju kurczów, to wszystko nie wygląda źle. Jutro mam badania, ale myślę, że będę w stanie zagrać już z Celtikiem.

Miejmy nadzieję, że napastnik Bayernu ma dobre przeczucia i nie będzie musiał zanotować przymusowej pauzy. Kapitan reprezentacji Polski jest niezwykle istotnym elementem naszej kadry i już w najbliższych spotkaniach towarzyskich jego obecność jest bardzo istotna. Przypomnijmy, że 10 listopada zagramy z Urugwajem w Warszawie, a trzy dni później w Gdańsku podejmiemy reprezentację Meksyku.

Czy mistrzowie Niemiec potwierdzą wysoką formę i wygrają z Celtikiem na wyjeździe? Faworytem tego starcia będą rzecz jasna goście – Fortuna wycenia ich zwycięstwo na 1,32. Kurs na remis to 5,40, a wygrana Szkotów wyceniana jest na aż 9,10.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMauro Icardi – Od dziecka był tylko Inter
Następny artykułPrimera Division – Barcelona i Valencia nie zwalniają tempa