Robert Lewandowski nalega na pozyskanie jego zmiennika. “To byłaby dla mnie wielka ulga”

0

Kilka tygodni temu Robert Lewandowski nabawił się kontuzji, przez którą Bayern Monachium pozostał bez nominalnego napastnika w składzie. To spowodowało, że włodarze klubu rozglądają się za zawodnikiem, którego pozyskają w zimowym okienku transferowym i będzie on zmiennikiem reprezentanta Polski.

Kontuzja, której Robert Lewandowski nabawił się kilka tygodni temu, skłoniła włodarzy Bayernu Monachium do rozpatrzenia kwestii pozyskania drugiego napastnika. Wszystko wskazuje, że ten do drużyny dołączy najszybciej jak to możliwe, czyli podczas zimowego okienka transferowego.

Reprezentant Polski w rozmowie dla “SportBild” przyznał, że jest za tym, aby do Bayernu Monachium dołączył nominalny napastnik i jest przekonany, że byłoby to korzystne dla niego:

– To byłaby dla mnie wielka ulga, gdybym mógł grać w meczach te 15-20 minut mniej. Wtedy masz w sobie więcej sił na nadchodzące spotkania. Jest też większe prawdopodobieństwo, że utrzymasz wysoką formę, a zmniejsza się ryzyko ewentualnych urazów.

Lewandowski pokusił się także o zdradzenie charakterystyki gracza, których włodarze mistrza Niemiec powinni szukać:

– Dobrą opcją byłoby z pewnością sprowadzenie młodego, głodnego gry napastnika, który nadal chce się uczyć od doświadczonego profesjonalisty.

Wśród głównych kandydatów do bycia zmiennikiem Lewandowskiego wymienia się takich graczy jak Olivier Giroud, Anthony Modeste czy Mario Gomez. My jednak przygotowaliśmy zestawienie mniej popularnych piłkarzy, którzy z powodzeniem mogliby dołączyć do Bayernu Monachium.

29-latek ostatnio był na zgrupowaniu reprezentacji Polski, jednak ze względu na kontuzję nie wystąpił w meczach towarzyskich przeciwko Urugwajowi oraz Meksykowi. Napastnik jednak wrócił już do treningu z Bayernem Monachium i wszystko wskazuje, że zagra w sobotnim meczu przeciwko Augsburgowi.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZSportBild
Poprzedni artykułMario Situm wrócił do treningów. Piłkarz Lecha zagra jeszcze w tym roku?
Następny artykułGiampiero Ventura nie jest już trenerem Włochów