Robak – byłem jedną nogą w Pogoni

0
Robak

Po wysokiej wygranej Śląska nad Pogonią Szczecin Marcin Robak zdradził, że podczas letniego okienka transferowego był jedną nogą w zespole “Portowców”.

Piłkarz Śląska Wrocław nie ukrywał, że zwycięstwo było niezwykle potrzebne jego drużynie, a pierwsza bramka zdobyta przez gości pozwoliła im poczuć się pewniej i kontrolować przebieg spotkania:

Przede wszystkim cieszymy się ze zwycięstwa, bo dwa ostatnie mecze zakończyły się porażką. Chcieliśmy jak najszybciej wejść na dobrą drogę. Cieszymy się, że w meczu z Pogonią zdobyliśmy trzy bramki. Na pewno ta pierwsza na samym początku ułożyła trochę mecz, bo Pogoń była w dołku. Na pewno im to nie pomogło, aby czuć się pewnie. Przy lepszym zachowaniu moim i kolegów mogliśmy  pokusić się o kolejne bramki. W drugiej połowie nasza gra się uspokoiła, bo mieliśmy dobry wynik i skupiliśmy się na tym, żeby nie popełniać błędów. Pogoń nawet przy wyniku 2:0 miała jednak sytuacje. Musimy więc przeanalizować ten mecz, mimo że wygraliśmy 3:0.

Napastnik, który w tym sezonie zdobył już 10 bramek w LOTTO Ekstraklasie po spotkaniu podziękował kibicom, którzy skandowali jego nazwisko, mimo tego, że drużynie w ostatnich tygodniach gra się nie układała:

– Mogę podziękować kibicom, że po moim golach tak się zachowywali . Cieszę się, że dałem im taką radość. Fajnie, że kibice pomagają naszej drużynie nawet wtedy, gdy przegramy dwa spotkania. Wierzę, że jeszcze nie raz będziemy dawać im radość.

Po zdobyciu bramki król strzelców Ekstraklasy starał się powstrzymywać przesadną radość. O powodach takiego zachowania opowiedział sam zainteresowany:

Staram się tego nie robić, bo spędziłem w tych klubach trochę czasu, więc doceniam tych kibiców, z którym miałem okazję też dawać radość. Jest trochę tych klubów, ale nie tak dużo. W tych meczach pamiętam o tym, więc nie chcę okazywać dużej radości po zdobyciu gola.

Na sam koniec Marcin Robak zaszokował wszystkich. Okazuje się, że doświadczony napastnik podczas letniego okienka transferowego był jedną nogą w Pogoni, ale do transferu ostatecznie nie doszło:

– Były bardzo zaawansowane rozmowy, praktycznie byłem już jedną nogą w Pogoni Szczecin przed tym jak trafiłem do Śląska. Było blisko, ale ostatecznie tam nie trafiłem. To, dlaczego nie wyszło, zostawię sobie już dla siebie.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ.
Poprzedni artykułFantasy Premier League – czas na GW10 w lidze Gol.pl
Następny artykułMamma Mia! – czas na 11. kolejkę Serie A