Reprezentacja Polski zagra z Peru w Moskwie?

0
Adam Nawałka

Czy reprezentacja Polski rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny przed mundialem? Nie wykluczone, że w czerwcu zagramy z Peru w Moskwie!

Po tym jak nasza reprezentacja awansowała na mistrzostwa świata w Rosji pracownicy Polskiego Związku Piłki Nożnej robią wszystko, by przygotowania do wielkiego turnieju przebiegły jak najlepiej. Jednym z elementów, który ma pomóc w byciu gotowym na grupowych rywali są oczywiście mecze towarzyskie. Już wiadomo, że przed wylotem na mundial zagramy z Litwą, Nigerią oraz Koreą Poludniową. Możliwe, że kolejnym rywalem Polski będzie Peru.

Wiadomo, że w czerwcu podopieczni Adama Nawałki rozegrają jeszcze jeden mecz kontrolny. Początkowo mówiło się, że o możliwym sparingu z Włochami, ale Ci zamierzają zagrać przed własną publicznością i pożegnać wielkiego Gianluigiego Buffona. Działaczom PZPN zależy na tym, by nasza kadra zagrała w Polsce, ale kto wie czy sprawdzian z rywalem z Ameryki Południowej w miejscu, gdzie już niedługo rozpocznie się wielki turniej nie byłby dobrym pomysłem.

Jeżeli obie strony dojdą do porozumienia, zagramy z Peru 8 czerwca w Moskwie. Niewykluczone jednak, że spróbujemy przenieść miejsce rozgrywania spotkania do naszego kraju. Przypomnijmy, że cztery dni później nasza reprezentacja zmierzy się z Litwą na Stadionie Narodowym w Warszawie.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 287
Następny artykułMateo Darmian trafi do Napoli?