Ramos, Pique i Busquets zakończą reprezentacyjną karierę?

0
Sergio Ramos

Sergio Ramos, Gerard Pique i Sergio Busqets mogą zakończyć reprezentacyjną karierę z powodu ostrego spięcia z hiszpańską federacją piłkarską.

Hiszpańskie media informują, że do spięcia doszło tuż przed meczem z reprezentacją Lichtensteinu. O co poszło? W hiszpańskiej federacji źle się dzieje już od dawana, a w lipcu tego roku urząd stracili dotychczasowi prezes oraz wiceprezes. Zarówno Angel Maria Villar, jak i Juan Padron zostali oskarżeniu o korupcję i fałszowanie dokumentów. Na czele federacji stanął Juan Luis Larrea, który zdecydował się na zwolnienie Marii Josa Claramunt, dyrektor reprezentacji. Taka decyzja bardzo nie spodobała się piłkarzom.

Między innymi Sergio RamosSergio Busquets Gerard Pique dowiedzieli się o planach nowego prezesa przed wspomnianym meczem eliminacyjnym i zagrozili, że jeżeli Larrea nie zmieni zdania, to oni zakończą reprezentacyjną karierę. Takie podejście piłkarzy nie zakończyło konfliktu – w czwartek federacja poinformowała o zwolnieniu dyrektor reprezentacji.

Jakie będą konsekwencje tej decyzji? Czy liderze kadry narodowej są w stanie przedwcześnie przejść na reprezentacyjną emeryturę? Niewykluczone, tym bardziej, że po meczu z Albanią, który dał Hiszpanii awans na mundial, Juan Luis Larrea miał zakaz wstępu do szatni zespołu.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułABC Bukmacherki: Handicap europejski i azjatycki
Następny artykułRonald Koeman w końcu straci pracę?