Przemysław Tytoń mógł wrócić do Polski? “Padł taki pomysł”

0
przemysław-tytoń

Przemysław Tytoń od dłuższego czasu nie gra regularnie w barwach Deportivo La Coruna. Jeśli Polak chce wywalczyć miejsce w reprezentacji na przyszłoroczne mistrzostwa Świata, to powinien zmienić klub. “Przegląd Sportowy” poinformował, że bramkarz mógł trafić do klubu z LOTTO Ekstraklasy.

Obecny sezon jest nieudany dla Przemysława Tytonia, a żeby to potwierdzić wystarczy przytoczyć statystyki. 30-latek w barwach Deportivo La Coruna wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach, w których osiem razy musiał wyciągać piłkę z siatki. Tytoń na dobrą sprawę jest dopiero czwartym wyborem trenera Cristobala Parralo i jego sytuacja w kontekście wyjazdu na mistrzostwa świata w Rosji nie wygląda kolorowo.

Tytoń jest zainteresowany zmianą barw klubowych, a jak ustalił “Przegląd Sportowy”, bramkarz chciał odbudować się w LOTTO Ekstraklasie. Jednym z klubów, który chciał pozyskać 30-latka była Wisła Płock. Jak informuje prezes popularnych “Nafciarzy”, Jacek Kruszewski, reprezentant Polski podjął decyzję, że jeszcze raz powalczy o skład w Deportivo:

– Padł taki pomysł, żeby spróbować sprowadzić Tytonia. Przeanalizowaliśmy jego sytuację i zastanawialiśmy się, czy byłby zainteresowany półrocznym wypożyczeniem. Dwa razy rozmawiał z nim nasz trener bramkarzy Andrzej Krzyształowicz. Na tym się skończyło, bo Przemek przekazał, że po zmianie trenera w Deportivo chce jeszcze powalczyć o miejsce. To było kilka tygodni temu. W tym czasie sprowadziliśmy nowego bramkarza Thomasa Dähne. Chcieliśmy nowego golkipera od 1 stycznia, a Tytoń nie mógł się określić.

Tymczasem nie zgadza się z tym menadżer z agencji, która reprezentuje Tytonia, Patryk Adamik. Według niego wyłącznie trzy klubu z LOTTO Ekstraklasy stać na zatrudnienie tego bramkarza:

– Reprezentujemy interesy Przemka na Polskę. Jeżeli pojawiłaby się oficjalna oferta z naszego kraju, na pewno wiedzielibyśmy o tym. Poza tym w ekstraklasie tylko Legię, Lecha i Lechię stać byłoby na jego kontrakt. Te kluby obecnie nie poszukują bramkarza.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułPiotr Zieliński marzy o mistrzostwie Włoch. “Ono byłoby jak spełnienie snów”
Następny artykułBorussia Dortmund skomplikuje plany Bayernu Monachium względem Juliana Nagelsmanna?