Polska w grupie mistrzostw świata z Kolumbią i Serbią?

0

FIFA przeprowadziła symulację losowania fazy grupowej przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Z kim w jednej grupie znalazła się Polska? Byłoby ciekawie!

Ceremonia losowania fazy grupowej odbędzie się 1 grudnia w Moskwie – czasu zostało naprawdę niewiele i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Właśnie dlatego Rosjanie niedawno przeprowadzili symulację, a także zaprezentowali film instruktażowy przed uroczystością. Z kim zagrałaby reprezentacja Polski gdyby losowanie się powtórzyło?

Podopieczni Adama Nawałki zostali wylosowani do grupy C i według symulacji o awans do fazy pucharowej musieliby walczyć z Kolumbią, Serbią i Iranem. Patrząc na to, jakie zespoły możemy trafić w pierwszej fazie turnieju trzeba przyznać, że taka grupa nie byłaby zestawieniem naszych marzeń.

Jeżeli chodzi o inne grupy, to emocjonująco wyglądałaby walka w tej z literką D – w niej znalazły się niezwykle mocne reprezentacje Portugalii i Hiszpanii, a stawkę zamknęły Korea i Senegal. Jeszcze ciekawiej mogłoby być w grupie B, gdzie trafiły Brazylia, Kostaryka, Chorwacja oraz Japonia. Łatwego zadania przy takim losowaniu nie mieliby także nasi eliminacyjni rywale, Duńczycy – podczas symulacji do ich grupy wylosowano Niemców, Urugwaj oraz Nigerię.

Losowanie już za chwilę więc powoli można zacząć myśleć o wymarzonej grupie dla naszej reprezentacji. Kogo chcielibyście obok podopiecznych Adama Nawałki? Które drużyny będzie najłatwiej ograć i zapewnić sobie awans do fazy pucharowej? Czekamy na Wasze komentarze!


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułFabian Orellana zimą odejdzie z Valencii
Następny artykułRzut wolny z Francją? To był cud