Piłkarze Pogoni Szczecin ukarani. Nie dostaną wynagrodzenia

0

Pogoń Szczecin wciąż nie potrafi wyjść z dołka. Ostatniej drużynie LOTTO Ekstraklasy nie pomogła nawet zmiana na ławce trenerskiej. Dodatkowo źle dzieje się w szatni. Zarząd klubu wydał oświadczenie, w którym poinformował, że zawodnicy złamali regulamin i zostali za to ukarani.

W poniedziałek późnym wieczorem włodarze Pogoni Szczecin wydali oficjalny komunikat, dotyczący złamania regulaminu przez czterech zawodników oraz dwóch członków sztabu szkoleniowego. W tym gronie znaleźli się Dawid Kort, Tomasz Hołota, David Niepsuj oraz Jakub Bursztyna. Wcześniej wymienione osoby ze sztabu to: kierownik drużyny Daniel Strzelecki i masażysta Tomasz Bardzel.

Oto treść komunikatu:

W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia.

Każdy z nich został ukarany odebraniem jednomiesięcznego wynagrodzenia – jest to kara, która jest zapisana w regulaminie pierwszej drużyny Pogoni Szczecin. Cała piątka dopuściła się jego zmagania. Nie ujawniono, jakiego czynu dopuścili się wyżej wymienieni.

Pogoń Szczecin nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Popularni “Portowcy” są czerwoną latarnią ligowej tabeli i w swoim dorobku mają zaledwie dziewięć minut. Kilkanaście dni temu doszło do zmiany na ławce trenerskiej – Macieja Skorżę zastąpił Kosta Runjaić, ale efekt “nowej miotły” nie zadziałał.

Piłkarze chorwackiego szkoleniowca szansę na przełamanie dostaną już 25 listopada, kiedy to na własnym stadionie podejmą zajmujący 15. miejsce Piast Gliwice. Bukmacher Fortuna na wygraną Pogoni Szczecin proponuje współczynnik @ 1.85.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułPiłkarze Korony Kielce na celowniku klubów z Bundesligi?
Następny artykułKoniec zawieszenia. Pierre-Emerick Aubameyang wraca do kadry Borussii Dortmund