Piłkarze Legii zostali pobici przez własnych kibiców

0
piłkarze legii zostali pobici

W niedzielę Legia Warszawa w kompromitujący sposób przegrała w Poznaniu z Lechem 0:3. Najwyraźniej słaba postawa piłkarzy w tym sezonie była już nie do zniesienia dla kiboli warszawskiego klubu, którzy zaatakowali piłkarzy, gdy ci wychodzili z autokaru na klubowym parkingu przy Łazienkowskiej.

Jak podaje “Przegląd Sportowy”, na wracającą z Poznania drużynę czekała grupa ok. 50 pseudokibiców. Piłkarze mogli się domyślać, że czeka ich nieprzyjemna rozmowa, ale na pewno nie sądzili, że od razu zostaną zaatakowani. Kibole uderzali ich głównie w tył głowy czy też otwartą dłonią w twarz. Chodziło o to, by czuli się upokorzeni, ale nie odnieśli poważnych obrażeń.

Nawet Aleksandar Vuković dostał od kibiców, za to nowy szkoleniowiec Legii Romeo Jozak stał tylko z boku i przyglądał się całej sytuacji. Żaden z kiboli nic mu nie zrobił. Po mniej więcej dziesięciu minutach kibole rozeszli się do domów, ale jeszcze zanim to zrobili mieli ponoć zapowiedzieć, że jeżeli w kolejnym meczy piłkarze Legii zagrają z takim samym “zaangażowaniem”, to sytuacja się powtórzy.

Informację na temat tych wydarzeń potwierdził również Tomasz Smokowski, dziennikarz Canal+. W poniedziałek rano w programie “Misja Futbol” powiedział: “Faktycznie, doszło do takiego zdarzenia.”

Nie wiadomo, jak mogło dojść do sytuacji, w której piłkarze Legii zostali pobici na terenie klubu. Obiekt jest monitorowany, a ochrona nie powinna była wpuścić obcych osób. Wydawałoby się również, że ktoś powinien zareagować, jeżeli faktycznie trwało to ok. 10 minut. Legia nie wydała na razie oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Po jedenastu kolejkach Lotto Ekstraklasy Legia ma na swoim koncie zaledwie 16 punktów i zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli. Liderem jest Górnik Zabrze, do którego Wojskowi tracą już 8 punktów.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
ŹRÓDŁOPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułWilly Sagnol – Bez koncentracji nie będziemy najlepszą niemiecką drużyną
Następny artykułCzy piłkarze Legii Warszawa mogą rozwiązać umowy z winy klubu?