Górnik Zabrze otrzymał ofertę za Szymona Żurkowskiego

0

Szymon Żurkowski za sprawą świetnych występów w rundzie jesiennej LOTTO Ekstraklasy jest nie tylko nazywany mianem objawieniem ligi, ale także uważany za najbardziej rozchwytywanego zawodnika w Polsce. Na stół działaczy Górnika Zabrze trafiła już pierwsza oferta i nadawca jest nieoczekiwany.

Od kilku tygodni mówi się, że Górnik Zabrze stawia przed sobą jeden, nadrzędny cel – zadaniem działaczy klubu jest zatrzymanie Szymona Żurkowskiego w drużynie przynajmniej do końca obecnego sezonu. W związku z tym 20-latek nawet otrzymał podwyżkę. Przychylnie do takiego rozwiązania podchodzi agent piłkarza, więc wszystko wskazuje, że tak się stanie.

Taka deklaracja nie powoduje jednak, że drużyny rezygnują ze składania ofert. Jak informuje dziennik “Sport” Górnik Zabrze otrzymał pierwszą oficjalną ofertę za pomocnika. Nieoczekiwanie złożyła ją Wisła Kraków, która jednak nie ma większych szans na pozyskanie tego zawodnika. Po pierwsze klubu nie stać na wyłożenie około dwóch milionów euro, a także nie jest to najbardziej atrakcyjny kierunek dla głównego zainteresowanego.

O Żurkowskiego mają zabiegać także zagraniczne kluby, wśród których są takie marki jak Sparta Praga i Club Brugge. Ich zainteresowanie nie może dziwić – młodzieżowy reprezentant Polski w tym sezonie w barwach Górnika Zabrze rozegrał 23 mecze, w których zdobył trzy bramki i zanotował trzy asysty. W jego kontekście mówi się także o ewentualnej szansy w pierwszej reprezentacji Polski.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZSport
Poprzedni artykułDick Advocaat wraca do klubu po latach. Uratuje Spartę Rotterdam?
Następny artykułNajlepsze i najgorsze momenty w piłkarskim 2017 roku