Paweł Dawidowicz nie zagra w 2017 roku

0

Kolejny reprezentant Polski przedwcześnie zakończy grę w tym roku. Paweł Dawidowicz ze względu na kontuzję mięśnia uda najprawdopodobniej nie wybiegnie na boisku w 2017 roku.

Paweł Dawidowicz może mówić o sporym pechu – zawodnik Benfiki Lizbona w poprzednim sezonie był wypożyczony do VfL Bochum, gdzie początkowo często grał w pierwszym składzie. Później na boisku pojawiał się rzadziej, a powodem tego były problemy zdrowotne. Obrońca także w tej kampanii powędrował na wypożyczenie, lecz tym razem wybrał zupełnie inny kierunek i został zawodnikiem Palermo.

Wychowanek Sokoła Ostródy nie miał łatwego początku i pierwsze mecze Serie B oglądał z ławki rezerwowych. Następnie Polak dostał szansę od trenera Bruno Tedino, którą zdołał wykorzystać. To pozwoliło mu zagrać od pierwszej do ostatniej minuty w czterech z pięciu ostatnich spotkań Palermo, a łącznie na swoim koncie ma sześć występów w Serie B, w których zanotował jedną asystę.

Wszystko wskazuje, że Dawidowicz w tym roku już nie poprawi tego bilansu. Wszystko ze względu na kontuzję uda. Czwartkowe badania wykazały, że 22-latek uszkodził mięsień prosty lewego uda. To oznacza, że czeka go od sześciu do siedmiu tygodni przerwy od treningów. W tym wypadku trudno oczekiwać, aby był do dyspozycji trenera jeszcze w tym roku.

Zawodnikami Palermo są także Thiago Cionek, Radosław Murawski i Przemysław Szymiński. Wszyscy trzej są zdrowi i mają szansę zagrać w meczu 12. kolejki Serie B. W niej klub z Sycylii zagra z Entellą – kurs na wygraną Palermo w Fortunie wynosi @ 1.55.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPuchar Polski – osłabiona Korona wygrywa w Lubinie
Następny artykułPatryk Tuszyński miał pod górkę w Turcji. “To był dyktator”