Pavels Steinbors przedłuży kontrakt z Arką Gdynia? “Na razie nikt ze mną nie rozmawiał”

0

Kontrakt Pavelsa Steinborsa z Arką Gdynia obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku, co oznacza, że zawodnik wkrótce będzie mógł rozpocząć rozmowy z potencjalnymi chętnymi na jego zatrudnienie. Do “kontraktowej” ofensywy nie przeszedł jeszcze jego obecny klub i nie było jakichkolwiek negocjacji na temat przedłużenia umowy.

Arka Gdynia w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy radzi sobie dobrze i po 16. kolejkach zajmuje ósme miejsce w tabeli. Spory wkład w sukcesy podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego ma bramkarz, Pavels Steinbors. 32-latek w tej kampanii stracił jedynie 17 bramek (tylko cztery drużyny straciły ich mniej) oraz cztery razy zachował czyste konto.

Pavels Steinbors na wylocie?

Jeśli włodarze klubu z Trójmiasta chcą zatrzymać Łotysza u siebie, to muszą się śpieszyć, gdyż jego kontrakt wygasa za pół roku. Tymczasem główny zainteresowany poinformował, że nikt nie kontaktował się z nim w sprawie przedłużenia umowy. Bramkarz dodał, że jeśli nie pozostanie w Gdyni, to wróci do swojej ojczyzny:

– Na razie nikt w Arce nie rozmawiał ze mną o nowym kontrakcie. Nie chcę się wychylać przed szereg. Powiem tylko tyle, że chętnie bym został. Żadnej konkretnej oferty nie ma. Na razie to spekulacje, których nawet nie komentuję. W karierze sporo już się najeździłem po świecie. Chyba wystarczy. Jeśli nie zostanę w Polsce, wrócę na Łotwę.

Steinbors o kolejny dobry występ będzie mógł się pokusić 25 listopada, kiedy to Arka Gdynia na własnym stadionie podejmie beniaminka LOTTO Ekstraklasy – Sandecję Nowy Sącz. U bukmachera Fortuna kurs na wygraną gospodarzy wynosi @ 2.10.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
PRZEZPrzegląd Sportowy
Poprzedni artykułGianluigi Buffon – Narodziny legendy cz.1
Następny artykułEric Cantona – Naprawdę kocham Mourinho