Oświadczenie piłkarzy Legii ws. domniemanej chęci zwolnienia Jacka Magiery

0

Kilka dni temu na łamach portalu “Sport.pl” pojawił się artykuł, w którym sugerowano, że kilku piłkarzy Legii Warszawa przyczyniło się do zwolnienia ich byłego trenera – Jacka Magiery. Zawodnicy postanowili oczyścić się z tych zarzutów i wydać oficjalne oświadczenie.

Jacek Magiera przestał pełnić funkcję trenera Legii Warszawa w ubiegłą środę. Natychmiast w mediach pojawiły się spekulację, jakoby wkład w taką decyzję prezesa Dariusza Mioduskiego mieli zawodnicy. Najbardziej oberwało się Michałowi Pazdanowi, Arturowi Jędrzejczykowi, Dominikowi Nagy i Krzysztofowi Mączyńskiemu. Oliwy do ognia dodał artykuł opublikowany na łamach “Sport.pl”, w którym stwierdzono, że wyżej wymienieni zawodnicy skarżyli się na trenera u władz klubowych.

Oskarżeni piłkarze postanowili zareagować na te doniesienia i wydali specjalne oświadczenie, w którym zapewniają, że nic takiego, o co zostali posądzeni, nie miało miejsca:

Jesteśmy oburzeni artykułem, który ukazał się na portalu Sport.pl „Strzał w plecy, czyli jak piłkarze Legii doprowadzili do zwolnienia trenera Magiery?”. Nie ma on nic wspólnego z prawdą i rzetelnością dziennikarską.

Stanowczo dementujemy informacje zawarte w artykule, które są nieprawdziwe i szkodzą Legii Warszawa. Nikt z nas w żadnej z rozmów z Prezesem Dariuszem Mioduskim nie podważał kompetencji Trenera Jacka Magiery.

Nie pozwolimy na szkalowanie dobrego imienia Legii i nas, zawodników. Oczekujemy jednoznacznego sprostowania nieprawdziwych informacji zawartych w artykule.

Artur Jędrzejczyk (kapitan drużyny)
Michał Pazdan
Krzysztof Mączyński
Dominik Nagy”.

________________________________________________________________________

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułStatystyki nie kłamią – Łukasz Fabiański najskuteczniejszym bramkarzem Premier League
Następny artykułRobert Lewandowski – Dla mnie liczy się, że mam jeszcze cztery lata kontraktu z Bayernem