Odważna deklaracja Arsene Wengera. Mesut Oezil i Alexis Sanchez zostaną w Arsenalu do końca sezonu

0
Mesut Ozil

Arsenal Londyn ma jeden, a dokładniej dwa poważne problemy. Ich dwóch kluczowych zawodników, Mesut Oezil i Alexis Sanchez, posiadają kontrakty do 30 czerwca 2018 roku, a wcale nie są skorzy do ich przedłużenia. Tymczasem szkoleniowiec popularnych “The Gunners”, Arsene Wenger, zapewnił, że obaj zawodnicy pozostaną w zespole do końca sezonu.

Działacze Arsenalu Londyn znaleźli się w trudnej sytuacji – kontrakty Mesuta Oezila i Alexisa Sancheza wygasają po zakończeniu sezonu – są trzy opcje. Najmniej prawdopodobna: przedłużenie kontraktu z zawodnikami. Druga: sprzedaż ich w zimowym okienku. Trzecia: zatrzymanie ich do końca sezonu i nie zarobienie na ich odejściu ani funta.

Trener Arsenalu Londyn, Arsene Wenger, na ostatniej konferencji prasowej zapewnił, że Niemiec i Chilijczyk zostaną w drużynie do końca sezonu:

– W ogóle nie ma takiego tematu. Dla mnie wszystko jest jasne, Alexis i Mesut zostają z nami do końca tego sezonu. Czy zostaną z nami dłużej? Nie jestem teraz w stanie odpowiedzieć na to pytania. Po prostu tego nie wiem.

To oznacza, że “The Gunners” zapewne do samego końca będą wierzyć w powodzenie i zatrzymanie zawodników w Londynie. To nie będzie łatwe – Sanchezem zainteresowanie wykazuje Paris Saint-Germain oraz Manchester City, a Oezil znalazł się w orbicie zainteresowań FC Barcelona oraz Manchesteru United. Skoro obaj nie pokusili się o złożenie podpisu wcześniej, to nic nie wskazuje, że przedłużą kontrakt w ostatniej chwili, w związku z czym Arsenal Londyn straci piłkarzy, którzy stanowią trzon zespołu.

Zarówno Wenger, jak i Oezil oraz Sanchez, skupiają się na środowym meczu Premier League. Arsenal Londyn na własnym stadionie podejmie beniaminka z Huddersfield. Bukmacher Fortuna na wygraną “The Gunners” oferuje kurs @ 1.21.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPoważne wzmocnienie Rakowa Częstochowa. Mateusz Zachara w Nice 1 Lidze
Następny artykułMarcin Wasilewski – Ciężko oceniać, jak się czułem. Grałem bodajże dziesięć minut