Niesamowity stadion gotowy na mundial w Rosji

0

Mundial w Rosji zbliża się wielkimi krokami, a tym samym coraz bliżej ukończenia są obiekty zmagań piłkarzy, także szokujący stadion w Jekaterynburgu.

W rosyjskich mediach pojawiły się zdjęcia z budowy stadionu w Jekaterynburgu, które zaszokowały piłkarski świat. Obiekt przygotowywany na turniej powstaje w oparciu o stary stadion. Przebudowa przebiega w nietypowy sposób, bowiem projektanci zdecydowali się na wycięcie dziury i wstawienie w jej miejsce ogromnej trybuny, która znajduje się poza fasadą obiektu i nie jest zadaszona.

Skąd pomysł na takie rozwiązanie? Przebudowa miała na celu powiększenie jego pojemności do 35 tysięcy, które są wymogiem organizatora mistrzostw świata. Tym samym poprzez wstawienie ogromnej trybuny Rosjanie powiększyli obiekt o 10 tysięcy miejsc. Organizatorzy nie widzą nic dziwnego w dostawianej trybunie, która zostanie rozebrana po zakończeniu turnieju. Z podobnych rozwiązań korzystać już mieli Brazylijczycy, którzy organizowali mistrzostwa w 2014 roku.

Czekamy na kolejne projekty stadionów, które będą gościć finalistów mundialu. Na ten moment wiele obiektów wciąż jest w trakcie budowy, ale Rosjanie zapewniają, że wszelkie prace zakończą się terminowo. Przypomnijmy, że turniej, w którym mamy nadzieję wystąpią Polacy, potrwa od 14 czerwca do 15 lipca przyszłego roku.

Czy Polacy  już w czwartek po raz pierwszy wygrają z Armenią na wyjeździe i przybliżą się do wyjazdu na mundial w Rosji? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna kurs na ich zwycięstwo to 1,23. Remis wyceniany jest na 6, a wygrana gospodarzy na 12.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPolacy muszą uważać na kartki w Armenii
Następny artykułZnamy skład reprezentacji Polski na mecz z Armenią!