Nieoczekiwany zwrot akcji, Kamil Jóźwiak podpisał nową umowę z Lechem

0
kamil-jóźwiak

Równo tydzień temu agent Kamila Jóźwiaka poinformował, że jego klient nie przedłuży wygasającej umowy z Lechem Poznań i postanowił kontynuować karierę za granicą.

Zarówno kibicie “Kolejorza” jak i włodarze klubu wyrażali lekkie rozczarowanie tą decyzją młodego zawodnika. Jednak minęło siedem dni i nastąpił nagły zwrot o 180 stopni. W komunikacie jaki został wydany przez Lecha Poznań poinformowano, że Kamil Jóźwiak przedłużył kontrakt z klubem.

Trzeba przyznać,  że to dość nieoczekiwana wiadomość. Jednak wydaje się, że wszystkie strony są zadowolone po jej ogłoszeniu. Lech nie straci niezwykle utalentowanego wychowanka, sam zawodnik będzie mógł spokojnie kontynuować swoją grę w ekipie “Kolejorza” i po nabraniu ligowego ogrania i doświadczenia, podąży drogą jaką przebyli tacy piłkarze jak Karol Linetty czy Dawid Kownacki i  uda się na podbój Europy.

Wydaje się, że młody skrzydłowy Lecha jest zadowolony ze swojej decyzji.

– Jestem wychowankiem tego klubu i bardzo dużo mu zawdzięczam. Wiem, że w tym momencie pozostanie przy Bułgarskiej to dla mnie najlepsza opcja. Cieszę się, że podpisałem kontrakt i teraz mogę w pełni skoncentrować się na grze w piłkę – powiedział tuż po parafowaniu nowej umowy Kamil Jóźwiak.

Wiceprezes klubu ze stolicy Wielkopolski, Piotr Rutkowski też chyba odetchnął z ulgą:

– To bardzo dobra informacja. Po ogromnym zamieszaniu sprzed kilku tygodni i zerwaniu rozmów z przedstawicielem piłkarza, Kamil przyszedł do nas sam i zaproponował porozumienie. Doszliśmy do niego szybko, a w rozmowach uczestniczył on sam i jego ojciec – podsumował Rutkowski.

– Ta klauzula to ukłon w stronę piłkarza, którego przedstawiciel wcześniej oczekiwał od nas konstrukcji 1+2+1, absolutnie nieakceptowalnej – wyjaśnił wiceprezes, zapytany o nową klauzulę, w której zapisano możliwość przedłużenia kontraktu o dwa sezony – Od momentu, gdy rozmowy prowadziliśmy bezpośrednio z tatą Kamila i nim samym, wypracowaliśmy model kompromisowy. O szczegółowych warunkach jednak mówić już nie będziemy – zakończył Rutkowski.

Nowa umowa będzie obowiązywała do czerwca 2019 roku.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ
Poprzedni artykułAndrea Pirlo – Ostatni artysta w świecie sportowców
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – bez fajerwerków w Lubinie na zakończenie kolejki