Nice 1 Liga na dłużej w Telewizji Polsat

0

Telewizja Polsat nabyła prawa telewizyjne do transmitowania rozgrywek Nice 1 Ligi przez kolejne trzy lata. Tym samym kluby występujące na tym poziomie rozgrywkowym mogą liczyć na dobry zarobek, większy niż dotychczas.

Nice 1 Liga na dłużej zagości w kanałach telewizyjnych Polsatu, co jest dobrą wiadomością dla sympatyków tej klasy rozgrywkowej. Wszystko ze względu na fakt, iż Telewizja Polsat zagwarantowała sobie prawo do pokazywania meczów tej ligi przez kolejne trzy sezony. Przedłużenie umowy spowodowało, że kluby za prawa telewizyjne otrzymają duże pieniądze.

Dzięki nowej umowie nadawca, czyli w tym przypadku Polsat, zapłaci Nice 1 Lidze osiem milionów euro. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy wszystkie kluby. Dla porównania zespoły na mocy poprzedniego kontraktu otrzymały o trzy miliony mniej. Dodatkowo PZPN przygotuje nową oprawę graficzną dedykowaną lidze, co bez wątpienia może przyciągnąć widzów przed telewizory.

Prezes PZPN, Zbigniew Boniek, jest zadowolony ze współpracy z telewizją Polsat i przyznał, że dzięki niej Nice 1 Liga stała się atrakcyjniejsza:

– Pierwsza liga dzięki naszej pracy i owocnej współpracy z Polsatem przestała być zapomniana i niedoceniana. Dziś to pasjonujące zawody elektryzujące mieszkańców także tych ośrodków, które marzą o ekstraklasie, ale jeszcze nie dostąpiły zaszczytu uczestniczenia w niej.

Po rozegraniu 10 kolejek w Nice 1 Lidze nieoczekiwanym liderem jest beniaminek – Odra Opole. Za plecami tej drużyny czają się Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów i Miedź Legnica.

________________________________________________________________________

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułRickie Lambert trafi do Crystal Palace?
Następny artykułKolejny kadrowicz kontuzjowany! Artur Jędrzejczyk przejdzie operację