Neymar – Wraca Brazylia, którą każdy szanuje

0
neymar brazylia

Neymar jest przekonany o tym, że reprezentacja Brazylii jest pewna siebie w oczekiwaniu na mistrzostwa świata w Rosji i jedzie po zwycięstwo.

Neymar przyznaje, że zamierza dać z siebie wszystko, żeby zdobyć mistrzostwo świata w przyszłym roku i w ten sposób pokonać demony poprzedniego mundialu. W 2014 roku Brazylia na własnych stadionach miała odnieść wielki sukces. I co prawda Canarinhos doszli aż do półfinału, ale tam napotkali Niemców, którzy zdemolowali ich aż 7:1.

Teraz, pod wodzą Tite, Brazylia z pewnością siebie będzie jechać do Rosji. Atmosfera w drużynie jest znakomita, a zespół w eliminacjach przegrał tylko raz.

Szacunek w stosunku do naszej drużyny jest teraz inny, niż miało to miejsce trzy lata temu po mistrzostwach świata. Ludzie inaczej nas odbierają. Brazylia, którą wszyscy szanują i podziwiają wróciła. Nasza drużyna gra radosną piłkę. To czyni nas szczęśliwymi. Nastroje w kraju zmieniły się. Wszyscy z niecierpliwością oczekują turnieju w Rosji – powiedział Neymar.

??⚽️??

A post shared by Nj ?? ? neymarjr (@neymarjr) on

Neymar w meczu ćwierćfinałowym z Kolumbią (wygranym 2:1) dostał kolanem w plecy od Juana Zunigi i przedwcześnie zakończył swój udział w turnieju.

To dziwne, ponieważ nie udało mi się zakończyć mistrzostw tak, jakbym chciał. Oczywiście marzyło mi się zwycięstwo, ale ani nie przegrałem, ani nie wygrałem. Dla mnie turniej skończył się z poważną kontuzją, za którą, niestety, musiałem zapłacić. To był fatalny dla mnie tydzień. Dużo płakałem i wielokrotnie zadawałem sobie pytanie dlaczego tak się stało. Ale w końcu zrozumiałem, że wszystko, co przytrafia się w życiu, sprawia, że jesteśmy silniejsi.

Myślę, że te mistrzostwa świata będę wspaniałe dla Brazylijczyków. Osobiście dam z siebie wszystko, żeby je wygrać.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
ŹRÓDŁOGoal.com
Poprzedni artykułJavier Mascherano – Mój czas w Barcelonie dobiegł końca
Następny artykułSzokujące wyznanie piłkarza Piasta Gliwice. ” Ojciec marzył, by odciąć mi głowę”