Newcastle United jest na sprzedaż!

0

Wkrótce może zmienić się właściciel Newcastle United. Mike Ashley wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że klub występujący w Premier League jest na sprzedaż.

Ostatnie lata dla Newcastle United nie były najowocniejsze. Drużyna spadła do Championship, ale zaledwie po jednym sezonie udało się jej wrócić do Premier League. Podopieczni Rafy Beniteza w elicie radzą sobie co najmniej przyzwoicie, dzięki czemu plasują się w połowie stawki.

Do gry piłkarzy nie można się doczepić, tymczasem duże zawirowania mają miejsce w kwestiach pozasportowych. Właściciel popularnych “Srok”, Mike Ashley, wydał oświadczenie, w którym zakomunikował, że klub został wystawiony na sprzedaż:

– W związku z licznymi medialnymi spekulacjami dotyczącymi przyszłości Newcastle United, właściciel klubu, St. James Holdings Limited, chce wyjaśnić zaistniałą sytuację. 

Jako jeden z najstarszych i najmocniej wspieranych przez fanów klubów Premier League, dla dobra kibiców zarówno z Wysp, jak i całego świata, Newcastle potrzebuje jasnego kierunku i drogi, która może zaprowadzić zespół do sukcesu. 

By klub miał szansę wskoczenia na wyższy poziom, jego obecni włodarze stwierdzili, że najlepszym wyjściem będzie wystawienie go na sprzedaż. 

W celu nadania potencjalnym nowym właścicielom maksymalnej elastyczności związanej z inwestycją w klub, zaproponowany proces sprzedaży umożliwi odroczenie znacznej części płatności.

Newcastle United w dziewiątej kolejce Premier League na własnym stadionie podejmie czerwoną latarnię ligi – Crystal Palace. Fortuna na zwycięstwo piłkarzy Beniteza oferuje kurs 2.03.


BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułJakub Błaszczykowski chwalony przez trenera
Następny artykułKto rozwinął się pod wodzą Pepa Guardioli, a czyj rozwój stoi w miejscu?