Netflix wejdzie do szatni Juventusu

0
netflix juventus

Platforma Netflix zapowiedziała przygotowanie dokumentu, który powinien spodobać się wszystkim miłośnikom piłki nożnej. Firma dostała dostęp do szatni Juventusu Turyn i pokaże włoską ekipę w sposób, w jaki jeszcze nikt tego nie zrobił.

Netflix ogłosił, że składający się z czterech godzinnych odcinków dokument pojawi się na platformie w 2018 roku. Seria skupi się na kluczowych osobach klubu, zarówno na boisku, jak i poza nim. Wszystko dzięki dostępowi, jaki klub udzielił filmowcom. Przez cały obecny sezon drużyna Massimiliano Allegriego będzie pod ostrzałem kamer.

Jesteśmy dumni, że Juventus jest pierwszym klubem piłkarskim, który stał się obiektem zainteresowania oryginalnych dokumentów Netflixa. Tego typu współpraca potwierdza naszą pasję do innowacyjności i bycia sportową marką pod każdym względem. Chcemy w ten sposób dotrzeć do fanów Bianconeri na całym świecie i do milionów użytkowników Netflixa, którzy dzięki tej serii będą mogli poznać Juventus od podszewki – stwierdził Federico Palomba, współkoordynator ds. dochodów w klubie.

Dokument o Juventusie jest kolejnym krokiem po ciepło przyjętej produkcji Netflixa “Last Chance U”, który traktował o futbolu amerykańskim.

Juventus zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Serie A. Zespół ma dwa punkty straty do Napoli. Rezerwowym bramkarzem w klubie jest Wojciech Szczęsny.


Najbliższy mecz Juventus zagra 14 października. Jego rywalem w Turynie będzie rzymskie Lazio. Fortuna za zwycięstwo gospodarzy oferuje kurs 1.55, za remis 4.32, a za zwycięstwo gości 6.40.

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY DO 600 ZŁOTYCH

Forbet

  1. Już teraz załóżcie konto na platformie ForBET korzystając z naszego linka.
  2. Odbierzcie bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 PLN.
  3. Więcej informacji na temat oferty ForBET znajdziecie TUTAJ
Poprzedni artykułArjen Robben zakończył reprezentacyjną karierę
Następny artykułDamian Kądzior – Wszyscy widzimy, że można zapracować na taką szansę