Nenad Bjelica celuje tylko w wygranie ligi. “Mistrzostwo, albo stracony sezon”

0

Lech Poznań od sierpnia rywalizuje już wyłącznie na jednym froncie – jest to LOTTO Ekstraklasa. To powoduje, że popularny “Kolejorz” ma szansę na jeden tytuł – mistrzostwo Polski. Jak twierdzi Nenad Bjelica w wywiadzie dla “Sportowych Faktów”, jeśli nie uda się osiągnąć tego celu, to będzie to stracony sezon.

Lech Poznań po zakończeniu rywalizacji w 2017 roku zajmuje drugie miejsce w LOTTO Ekstraklasie. Piłkarze Nenada Bjelicy tracą jedynie dwa punkty. Szkoleniowiec poznańskiej drużyny nie ukrywa, że aby ten sezon nie był stracony, jego podopieczni muszą sięgnąć po końcowy triumf w ligowych rozgrywkach.

W poprzednich tygodniach w mediach kilka razy spekulowano na temat tego, czy powoli końca nie dobiega czas Bjelicy w Poznaniu. Chorwat w rozmowie z dziennikarzem “Sportowych Faktów” przyznał, że ani przez moment nie czul strachu z tym związanego:

– Nie, w ogóle nie myślę takimi kategoriami, bo nie mam wpływu na decyzje władz klubu. Mogę tylko pracować i wykonywać swoje zadania jak najlepiej. Dzień rozstania przyjdzie – wcześniej albo później. To czeka każdego, ale ja koncentruję się tylko na pracy. Dokładnie analizujemy problemy, które nas ostatnio dotykały. Mam to szczęście, że ludzie pracujący w Lechu rozumieją sytuację, a nasze spojrzenie się pokrywa.

Mówi się, że zimą z Lechem Poznań pożegnają się Deniss Rakels i Nicki Bille Nielsen. Potwierdza to Bjelica, który zdradził, iż zamierza w ich miejsce pozyskać innych ofensywnych graczy:

– Zimą chcemy sprowadzić dwóch ofensywnych piłkarzy i Nicki oraz Deniss o tym wiedzą. Zatem dla nich może już nie być miejsca. Atak był naszym największym problemem i stąd właśnie zmiany. Nie chcę powiedzieć, że oni nie są dobrymi piłkarzami. Mieli przecież problemy z urazami, długo przez to nie grali. Zmiany w napadzie są jednak konieczne.


ZAKŁAD BEZ RYZYKA 110 PLN + BONUS DO 400 PLN

Fortuna - większy bonus dla naszych Czytelników!

  1. Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Odbierz zakład bez ryzyka 110 PLN + bonus 100% do 400 PLN.
  3. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułByły szkoleniowiec reprezentacji Australii znalazł nową pracę
Następny artykułJak Manchester City wygląda na tle “Niezwyciężonych” Arsenalu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj