Na celowniku – Federica Nargi

0
Federica Nargi

Kolejna piękność przed Wami. Tym razem na tapetę leci Federica Nargi, czyli włoska seksbomba, która prywatnie związana jest z Alessandro Matrim, piłkarzem włoskiego Sassuolo. 

ODBIERZ 20 ZŁ BEZ DEPOZYTU!


FEDERICA NARGI

Federica Nargi urodziła się 5 lutego 1990 roku w Rzymie. Jako dziecko uczęszczała do szkoły tańca, gdzie trenowała taniec towarzyski i już od najmłodszych lat brała udział w licznych konkursach piękności. Zdobyła między innymi tytuł Miss Rzymu oraz Miss Cotonella. Na swoim profilu na Instragramie ma czterokrotnie więcej obserwatorów od swojego życiowego partnera, ale patrząc na poniższe zdjęcia nikogo nie powinno to dziwić.

Federica Nargi

Federica Nargi

Federica Nargi

ŻYCIE PRYWATNE

Federica Nargi od 2009 roku związana jest z Alessandro Matrim, piłkarzem włoskiego klubu Sassuolo. Włoszka zawróciła w głowie piłkarzowi na tyle skutecznie, że dziś są szczęśliwym małżeństwem. We wrześniu 2016 roku na świat przyszła ich córka Sofia, natomiast kilka miesięcy później para wzięła ślub. Bohaterka mojego dzisiejszego wpisu dzielnie wspiera swojego życiowego partnera, bez względu na to w jakiej drużynie występuje. Włoski napastnik grał między innymi w takich klubach jak Lazio, Genoa, Fiorentina, Cagliari Calcio czy Juventus. Dwa lata temu przeszedł z Milanu do Saussolo, z którym w lutym przedłużył umowę do czerwca 2019 roku.

Federica Nargi

Federica Nargi

Federica Nargi

KARIERA

Federica w swojej karierze tańczyła, grała w reklamach i pracowała w telewizji. Zajęła się także modelingiem i aktorstwem, ale największym przełomem w jej karierze była bez wątpienia wygrana w konkursie do programu rozrywkowego, gdzie przez cztery lata występowała jako “velina”. Była ona niewątpliwą ozdobą tego programu, gdzie wraz z inną dziewczyną występowała w skąpych strojach. Co ciekawe znalazło się wówczas sporo ludzi, którzy krytykowali ich śmiałe kreacje, przez co ostatecznie musiały się zacząć ubierać bardziej stosownie. Od kilku lat pozuje między innymi dla takich marek jak Yamamay czy Goldenpoint, gdzie przedstawia najpiękniejsze modele bielizny i kostiumów kąpielowych.

Federica Nargi

Federica Nargi

Federica Nargi

Często mawia się, że dziewczyny, narzeczone czy żony piłkarzy są tylko ich pięknymi dodatkami. Federica Nargi z uwagi na swoje zainteresowania modą i współpracą z wieloma markami, ma na swoim koncie na Instagramie prawie trzy miliony obserwatorów. Patrząc na jej zdjęcia trzeba przyznać, że Allesandro Matri jest sporym szczęściarzem mając u swego boku tak piękną kobietę.

Federica przez wielu Włochów została okrzyknięta najpiękniejszą WAGs we włoskiej ekstraklasie. Uroda jest oczywiście kwestią gustu, o którym się nie dyskutuje, niemniej jednak powyższe zdjęcia nie pozastawiają wątpliwości o jej wdzięku. O ile Matri nie jest najskuteczniejszym snajperem, o tyle pięknej małżonki może mu pozazdrościć niejeden czołowy włoski napastnik. Zgadzacie się z opinią, że Federica jest jedną z najpiękniejszych WAGs we Włoszech?

Federica Nargi

Sprawdźcie koniecznie poprzednie wpisy z pięknymi kobietami związanymi z futbolem! Na celowniku – Kaylyn Kyle, Na celowniku – Jena Frumes, oraz Polly Parsons.


Typuj z Kejsi

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

Poprzedni artykułGennaro Gattuso zmienił oblicze AC Milan
Następny artykułDomagoj Antolić zawieszony na trzy spotkania