Na celowniku – Polly Parsons

0
Polly Parsons

W dzisiejszym wpisie przygotowałam dla Was krótką historię oraz sporo zdjęć Polly Parsons, czyli żony Thomasa Vermaelena – piłkarza Barcelony. Pierwsze słowo jakie się nasuwa to WAGS, ale Polly nie jest tylko ładnie wyglądającą żoną piłkarza, o czym przekonać możecie się w poniższym wpisie.

ODBIERZ 20 ZŁ BEZ DEPOZYTU!


Polly Parsons

Urodzona 15 lutego 1984 roku i wychowana w Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskała wykształcenie w szkole podstawowej Sacred Heart Convent i Redland High School for Girls w Bristolu. Następnie ukończyła edukację w Elmhurst School for Dance w miasteczku Camberley w Anglii, gdzie szkoliła się w tańcu i dziedzinie sztuk scenicznych, na których uzyskała dyplom.

Polly Parsons

 

Polly Parsons

Polly Parsons

ŻYCIE PRYWATNE

Niegdyś związana z angielskim aktorem Sidem Owenem, z którym zaczęła się spotykać w 2006 roku. Trzy lata później się zaręczyli i choć mieli w planach ślub, to po serii wzlotów i upadków ostatecznie w 2012 roku się rozstali.

Rok później Polly zaczęła spotykać się z belgijskim piłkarzem Thomasem Vermaelenem. Z uwagi na zawód jaki Thomas wykonuje, ich związek od samego początku był bardzo uważnie obserwowany przed media. Młodej parze nie przeszkodziło to jednak w pielęgnowaniu swojego związku, bo kilka lat później postanowili się pobrać. Ślub odbył się w czerwcu ubiegłego roku, a obecnie 33-latka mieszka ze swoim mężem w Barcelonie, gdzie wspólnie wychowują dwójkę synów.

Polly Parsons

Polly Parsons

Polly Parsons

Polly Parsons

KARIERA

Brytyjska prezenterka telewizyjna, a do tego modelka oraz aktorka. Parsons w Wielkiej Brytanii jest gwiazdą, bo przez wiele lat pracowała w tamtejszych mediach. Jej pierwszy program telewizyjny, w którym występowała jako Paige, nazywał się “Fun Song Factory”. Był to program skierowany głównie dla dzieci przedszkolnych, a każdy odcinek trwał zaledwie dziesięć minut. Nie zmienia to jednak faktu, że Polly się w nim spełniała. Wystąpiła też w takich produkcjach jak The Real Hustle (2006), Daybreak (2010) i Meet the Parents (2010). Największy jednak rozgłos uzyskała po tym, kiedy zdecydowała się na liczne sesje rozbierane, których efekt podziwiać możemy na poniższych zdjęciach.

Polly Parsons

Polly Parsons

Polly Parsons

Bohaterka naszego dzisiejszego wpisu nie jest co prawda bezpośrednio związana z futbolem, niemniej jednak jako żona oraz matka dwójki dzieci piłkarza, zasługuje na to, by napisać o niej kilka słów. Kibice Barcelony uważają, że to dzięki ukochanej piłkarz przetrwał najgorszy okres swojej kariery. Przypomnę tylko, że był on krytykowany przez swoje częste kontuzje.

Belgijski obrońca na 25 rozegranych do tej pory ligowych spotkań wystąpił tylko w dziewięciu meczach. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to sezon będzie mógł uważać za jak najbardziej udany. Katalończycy bowiem konsekwentnie realizują swój plan zdobycia mistrzostwa kraju. Na chwilę obecną mają w tabeli przewagę siedmiu oczek nad drugim Atletico Madryt i aż czternastu punktów nad odwiecznymi rywalami, czyli Realem Madryt. Jeśli po drodze nie wydarzy się żaden dramat, to Polly Parsons wspólnie z mężem będzie świętować upragniony tytuł jego drużyny, czego oczywiście im szczerze życzymy!

Polly Parsons

Sprawdźcie koniecznie poprzednie wpisy z pięknymi kobietami związanymi z futbolem! Na celowniku – Kaylyn Kyle oraz Na celowniku – Jena Frumes.


Typuj z Kejsi

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

 

Poprzedni artykułGra Christensena odzwierciedla problem niestabilności w Chelsea
Następny artykułGaitan i Carrasco trafili do ligi chińskiej